Steklokeramična plošča je eksplodirala

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

11. okt 2009 23:53

ojoj. sliši se grozno. ali ste bili kaj poškodovani? bannanna_v_slo ;)

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

12. okt 2009 7:36

Zavarovalnica povrne škodo (kljub krivdi lastnika), če imate zavarovan mehanski lom. Vsaj pri nas je bilo tako. ˇ^~ˇ^~ˇ^ˇ~˘˘^^

neznan uporabnik

12. okt 2009 9:03

Ja sej se take zadeve dogajajo... Ampak res v malo primerih... Ponavadi je kje plošča poškodovana, ampak sploh ne vidiš, kr naenkrat je pa plošča v miljon koščkih... wokman

iri  

član od: 12.11.2001

sporočila: 247

12. okt 2009 13:27

[citat=--j04--]HOJ! Tudi meni je lani počila elektroluksova steklokeramična plošča s tremi plini, to pa zato, ker se mi je malo večja posoda naslonila na rob plošče takrat , ko je bila ta močno vroča, saj sem na polno grela na največjem plinu. No kljub moji napaki mi je nov štedilnik ,,kupila,, zavarovalnica, pri kateri imamo zavarovano hišo, saj spada ta štedilnik pod zavarovanje stekla .Preveri!! Meni je to povedal eden izmed serviserjev v Ljubljani , kjer sem spraševala kako bi z najmanj stroškov popravila štedilni. Ali mi lahko zaupaš pri kateri zavarovalnici so ti priznali steklo , meni ga namreč niso. Lp

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

12. okt 2009 14:54

No, zdaj bom pa otroke še bolj naganjala iz kuhinje... Sliši se kot v grozljivki.

čoko

j04  

član od: 19.11.2004

sporočila: 119

12. okt 2009 15:37

Pozdrav! Hišo imamo zavarovano pri GENERALI. Seveda pa je odvisno, kako je sklenjena polica,oziroma za kakšne nezgode. Vendar se splača preverit. Meni takrat še na pamet ni prišlo, da bi bilo kaj takega možno, pa me je na to opozoril prijazen serviser iz Ljubljane. Povrnili so mi nakup novega štedilnika. Veliko sreče! j04

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti