Za vse, ki radi ustvarjate!

mojcadd  

član od: 9.7.2009

sporočila: 13

30. nov 2009 9:15

tudi jaz sem se imela lepo ... Katarina res bravo. Hvala tebi in vsem ostalim. Cakam na novo delavnico. :) mojcadd

krasjana73  

član od: 21.2.2009

sporočila: 236

3. dec 2009 9:25

http://www.mojalbum.com/data/images/0/17370690/173757 Pa da vidimo če sem se kaj naučila :)))) Je uspelo :))))) Sem full vesela. To so medeni piškoti okrašeni z rojal maso . Moj prvi poskus , ohrabrena na delavnici pri KatariniK :) krasjana73 Sporočilo je spremenil(a) krasjana73 dne 03.dec 2009 09:27 Sporočilo je spremenil(a) krasjana73 dne 03.dec 2009 09:31

nemeja  

član od: 29.3.2007

sporočila: 83

3. dec 2009 10:53

Sem šele zdaj prišla do računalnika, zato malce pozno. Katarina, najlepša hvala za vse!!! Bilo je super in upam, da boš res še kdaj organizirala kaj podobnega, recimo na temo indijančkov:)) Pa eno gospa se je ponujala, da nas nauči kako se kuha joto:) za na "neprimorke" bi bilo tudi kaj takšnega več kot zanimivo. Skratka, še enkrat vse čestitke za izvedbo in upam da kmalu nasvidenje. Aja, pa včeraj sem bila v Ljubljani, v trgovinici Bonbon, to je podhod Ajdovščina, in kupina tičino maso. Cena za kg je 7,5 eura, imajo pa pakiranja od 0,5 kg naprej. Sem včeraj poskušala naredit enih par vrtnic in se precej bolj paca, kot se je tista, s katero smo me delale:( Sem simorala roke mazat s škrobom, potem je šlo pa lepo. Bom v soboto poskusila s torto. Lep dan, tea nemeja

krasjana73  

član od: 21.2.2009

sporočila: 236

3. dec 2009 14:26

Za tiste , ki ste na delavnici poskusile čokolatine ,sporočam, da sem recept oddala pod imenom čokolatini v košaricah. bo pa predvidoma čez 10 dni.:( Sem tudi slikico zraven poslala. Za to pa gre zahvala katki lopatki in Katarini. Hvala :)) krasjana73

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

3. dec 2009 18:58

nemeja je napisal/a:
Sem šele zdaj prišla do računalnika, zato malce pozno. Katarina, najlepša hvala za vse!!! Bilo je super in upam, da boš res še kdaj organizirala kaj podobnega, recimo na temo indijančkov:)) Pa eno gospa se je ponujala, da nas nauči kako se kuha joto:) za na "neprimorke" bi bilo tudi kaj takšnega več kot zanimivo. Skratka, še enkrat vse čestitke za izvedbo in upam da kmalu nasvidenje. Aja, pa včeraj sem bila v Ljubljani, v trgovinici Bonbon, to je podhod Ajdovščina, in kupina tičino maso. Cena za kg je 7,5 eura, imajo pa pakiranja od 0,5 kg naprej. Sem včeraj poskušala naredit enih par vrtnic in se precej bolj paca, kot se je tista, s katero smo me delale:( Sem simorala roke mazat s škrobom, potem je šlo pa lepo. Bom v soboto poskusila s torto. Lep dan, tea nemeja
Indijančki vsekakor pridejo na vrsto. Je enostavno za jih narest, samo recept mora bit pravi. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

3. dec 2009 19:32

Res ste se imele lepo. Katarina K je super tole organizirala :) Krasjana, lepo lepo, obvladaš :) Me veseli, da ti je uspelo.

Aja, glede tičine iz podhoda Ajdovščine, če kupiš tisto malo dražjo, se ne packa toliko.

katka http://www.mojalbum.com/katka-lopatka/ham-ham2

cukrpekrca  

član od: 5.11.2009

sporočila: 311

3. dec 2009 20:38

Joj, kako mi je žal, da me ne bilo. Komaj čakam na naslednje srečanje-pridem!!! cukrpekrca

cukrpekrca  

član od: 5.11.2009

sporočila: 311

3. dec 2009 20:39

Aja, jaz pa kupujem (no, ja, zdaj sem jo kupila prvič) tičino v Trstu, mislim, da je to ista trgovina kot ta v LJ in sem dala za njo bistveno več 12,5 eur/kg. Ful lepo diši, se tudi lepo dela, samo jaz sem še začetnik in se še učim. cukrpekrca

dete  

član od: 5.6.2008

sporočila: 59

3. dec 2009 22:03

Kako lepo ste se imele in toliko naučile...Škoda da ni kaj takšnega tudi na našem štajerskem koncu!!...moreda pa se naslednjič tudi kam dlje pripeljem... Kako se naredi ta masa za pisanje po piškotih??? Sem danes naredila markove piškote, jih oblila s čokolado, zdaj bi pa rada št. 1 gor na vsakega napisala, ker jih bomo imeli na praznovanju 1 rojstnega dne...s čim bi bilo najbolje?? hvala.... dete

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti