Za vse, ki radi ustvarjate!

mina20  

član od: 19.4.2007

sporočila: 389

17. nov 2009 7:30

Jaz pa sem iz Postojne. Pa sem šele sedaj videla ta forum. Me pa zanima a bo to v popoldanskem času in koliko časa približno to traja? LP mina20

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

17. nov 2009 8:43

Katarina, tudi jaz sem šele sedaj opazila ta forum. Če vas ni že preveč, bi prišla tudi jaz in moja hčerka, lahko naju šteješ kot eno. Sem iz Postojne in se lahko zmenimo za prevoz z Mino20, če bomo šle. Malčica

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

17. nov 2009 9:24

za vse ki se želiste prijavit, prosim da mi pišete na zs, da si izmenjamo telefonske številke in da povem kako in kaj. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

21. nov 2009 12:47

Ravnokar vam pošiljam sms- je, da vas spomnem, da se dobimo v soboto 28.11.09 ob 16ih v krajevni skupnosti v Senožečah. Predvidoma bo trajalo do 19ih. Parkirate lahko na parkirišču ob cesti. Prostor je v sredini vasi, zelo blizu tega parkirišča. Cca dve minuti peš. Prosim, če ste točni, lahko se pride tudi malo prej, ker bomo ob 16ih že začeli. Zaželjeno je, da se napeče še nekaj osnovnih piškotov, po želji, lahko tudi medenjake, v glavnem piškote, ki se bojo lahko krasili. V mislih pa sem imela nekaj da bi prišlo po tem v poštev za Miklavža. tako si bomo na koncu piškotke pomešali in razdelili za domov. Naučili se bomo kako se naredi vrtnica, kako sami nardimo sladkorno maso, za oblikovanje, kako je delati s Tičina maso, pokazala bom kako se obleče torta s Tičina maso, kako se nardijo lubeničke iz marcipana, marcipanove jagode in hruške, okrasili bomo tudi piškotke. prosim, če se da, da mi javiste z smsjem, če pridete, da bom vedela kolko materijala nabavit. Nekaj sem že, nekaj bom pa še v tem tednu. Seveda bom tudi sama napekla nekaj piškotov, da bomo okraševali. Želim si, da bo to eno prijetno druženje, da se bomo imeli lepo in kdaj ponovili. lep pozdrav Katarina. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) Katarina K dne 21.nov 2009 12:47 Sporočilo je spremenil(a) Katarina K dne 21.nov 2009 12:48

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

21. nov 2009 15:02

zaželjeno je, če z seboj prinesete svoj valjar, ker vas je veliko in nimam tolko valjarjev, drugo pa vse po želji kar se tiče modelčkov. Če kaj imate lahko prinesete, sicer imam pa jaz tudi polno tega, tako, da če nimate, ne bo problema. Pa kakno stvar za si kej zapisat, ne bi blo slabo, čeprav bom tudi jaz nekaj že napisanega pripravla in razdelila. Se vidimo v soboto! Katarina K http://katarinak.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) Katarina K dne 21.nov 2009 17:30

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

21. nov 2009 18:37

No, še en nasvet ( pravzaprav več kot nasvet ): ne pozabite fotoaparate in vse slikajte, tudi druge zanima ( no, vsaj mene ).

ežoj

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

21. nov 2009 19:19

ežoj, ma sem se razveselila, ko sem vidla, da si pisal. na žalost ni to kar sem mislila. Sem po tihem upala, da prideš. No mogoče, pa ni tako dobra ideja, ker bi bil pol ta glavna zvezda in ne bi nihče sodeloval ha,ha,ha. ( se hecam) Obvezno bomo poslikali, pa vse dokumentirali. Če maš pa kej cajta, si pa VIP udeleženec. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

cukrpekrca  

član od: 5.11.2009

sporočila: 311

21. nov 2009 22:46

Pozdravljene, kaka supera zadeva je tole. Tudi mene bi zelo zanimalo, sem z Obale. Ne upam pa si reči, da pridem, saj imam majhnega dojenčka in se še djiva. Bi bilo zelo težko izvedljivo :( Upam, da bodo še ta srečanja, če me že na tem ne bo. cukrpekrca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti