Pekač za rogljičke

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

26. nov 2009 16:30

Tudi meni pekač ni šel v pečico po širini.Zato sem ga dala kar po dolžini. Pravkar pa sem končala s prvo peko v njem.Delala sem po svojem receptu in so sicer res malo bolj suhi vendar še vedno ne preveč.Prav tako gredo lepo iz pekača. Bi pa prosila ,če ima mogoče katera recepte ,ki so zraven v slovenskem jeziku.Jaz sem pekače naročila prek kataloga pa so zraven samo v nemškem jeziku. Že vnaprej se vam zahvaljujem Lep pozdrav kriznana

bojanam  

član od: 18.7.2003

sporočila: 598

30. nov 2009 20:38

Pekač smo malo odrezali, tako da paše v pečico. Sem jih ravnokar spekla, ene po receptu iz pekača, druge pa po svojem (kokosove). Hitro narejeno pa tudi dobri so.

 

Bojanca

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

30. nov 2009 21:53

Čao, kaj pa, če bi pekač uporabili samo za model? Se pravi, bi maso nadevale v pekač/modelčke in jih zvrnile na peki papir? Lep pozdravček, S. (http://nevemkaj.moj-album.com/album/10877539/)

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

1. dec 2009 15:41

Anomis ,pa misliš da bodo šli ven?

lp goga

kokr  

član od: 30.8.2010

sporočila: 16

7. sep 2010 22:31

Bojana te lahko prosim za sliko lopatke s katero mažeš testo v pekač, rada pa bi tudi recept. Namreč jaz sem poskusila po receptu iz kulskega pa sem mašila z lopatko notri,pa se mi je vse mazalo iz luknic kjer bi moralo ostati testo pa mi je z potegom lopatice testo šlo ven, zato sem jih potem naredila na roke. Že vnaprej hvala. kokr

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

8. sep 2010 13:29

Ok mislim,da bo ratal naložit,tole še nisem delala .No bomo videli.Ja tudi jaz sem poskusila z receptom iz baze pa ni šlo.Potem pa sem si prevedla s pomočjo gugla recept ,ki je bil zraven.In ta masa se je dala lepo mazati po pekaču.Tako sedaj,ko me prime,da jih naredim delam kar po tem receptu pa še hitro sem gotova saj se jih veliko naredi naenkrat.

 

Takole pa zgledajo lopatke ,ki so bile zraven pekačadsc00130_595_01

kriznana

kokr  

član od: 30.8.2010

sporočila: 16

9. sep 2010 10:27

Krizank ali mi lahko zaupaš recept.Jaz sem pekač kupila pri sosedu in je stal 16 € zraven pa ni bilo lopatk, recept je bil napisan, vendar je mož vrgel v smeti tisti karton ki je bil prilepljen na pekač, tako da sem sedaj čisto bosa, zato bi prosila za kak preizkušen recept ki se lepo namaže in se ne paca. Hvala

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti