Jesenski oblačilni report

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

25. avg 2013 22:08

limnol, nekaj prav lepih trenčkotov sem videla celo v Mb, v Peek in Cloppenburgu in še nekje, kar tako, mimogrde, v izložbi. Nisem podrobno gledala, sama ga namreč že imam, od lani ... se še zelo dobro drži

O melancana barvi las pa ne bi izgubljala besed. Smo se doma enkrat šli frizerja, večer ppreden sem šla na službeno pot. Bila sem rdečelaska, pa je rekla svakinja, da mi bo osvežila barvo.  No, kako je ratalo ne vem, ker druge barve kot rdeče nismo imeli nikdar doma, a ko mi je odstranila folijo, jo je pobrisala v svoje stanovanje, mene pa pustila pred ogledalom v kopalnici: barva melancane je bila na moji glavi ... Katastrofa. In potem pred ljudi zjutraj.  Kako sem bila jaz nesrečna ...

No, frizer je potem reševal tako, da smo dali najprej pramene, potem pa postopoma od konjak - lešnik - karamela barve in pramenov do barve medu, kot nosim zdaj.

 

mamamia

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

29. sep 2013 20:54

Ali morda katera ve, kje bi imeli moške stajce bež barve (ne drap, prav bež-da malo celo potegne na sivo).

Bolj fine, slim fit...

Hvala

_tisa_

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

30. sep 2013 15:05

Ne vem, od kod si - v Ljubljani ima veliko izbiro moških srajc Kastner & Öhler v City Parku. Čeprav, kolikor razumem letošnje modne smernice, ni ravno pravo leto za beige moške srajce, ampak se nikoli ne ve. 

Sonja

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

30. sep 2013 15:30

Slim fit boš zagotovo našla v Zari. Za barvo pa ne morem reči, poskusi.

Gigi_84

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

30. sep 2013 20:38

Hvala. Zara nima barve... K&Ö pa je še moje upanje

Desanka  

član od: 15.6.2007

sporočila: 134

3. okt 2013 13:38

Tako.

Ženska pri 50; postava khmm...tako tako... visoka 171 cm, bujnih prsi (žal nizkonosljivih), z majnim (nepotrebnim) trebuškom in pri 68 km, poblajhana.

Kupujem si hlače. Ampak glej ga zlomka, hlače so samo ozke, korenčkaste in če si taka ženska obleče korenčkaste hlače to izgleda grozljivo. Nenavsezadnje ne nosim visokih pet, tako da sem... ah...

Za okrog 500 evrov si želim kupiti garderobo za to jesen-zimo. V službi nosim kratke rokave.

Jakne (več ali manj) imam. Najraje (čez zimo) nosim črno puhovko.

Kaj naj si kupim. Moje barve...rjava, zelena, bela, črna...

Desanka

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

3. okt 2013 15:00

Tiste nizkonosljive prsi lahko z ustreznim nedrčkom postanejo precej višjenosljive. :)

 

Margot

Desanka  

član od: 15.6.2007

sporočila: 134

4. okt 2013 7:52

Margot saj vem, saj vem...

 Samo "joškov graben" je potem tako globok, da jemlje sapo :D :D

In ko je nekdo športni tip (obsedeno športno-natur tip), potem pač "visokonosljivi" pač ne pašejo. :D

:D

Desanka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

4. okt 2013 16:14

Desanka je napisal/a:

Margot saj vem, saj vem...

 Samo "joškov graben" je potem tako globok, da jemlje sapo :D :D

In ko je nekdo športni tip (obsedeno športno-natur tip), potem pač "visokonosljivi" pač ne pašejo. :D

:D



Desanka

 

Desanka, graben se znatno zmanjša, če imaš pravilen moderc. Najdi si tale model od Chantelle, videla sem ga v Emporiumu par mesecev nazaj. Probaj za 1 številko manjši pas (če zdj nosiš 80, pojdi na 75) in črko povečaj za dve do tri, kar pomeni da greš recimo iz B na D ali DD (E) ali iz C na DDali DDD (E aliF). Tale moderček je namenjen točno temu, da "razdruži" dekleti, jih dvigne in obdrži na mestu. (ne me vprašat, zakaj to vem). Ker je $88 velik strošek za moderček, se potem potrudi in najdi enak kroj po nekoliko primernejši ceni. 

Tudi jas sem zelo športen tip, celo kako leto ali dve starejša od tebe, kar pa ne pomeni, da jim moram "nositi nizko". 



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 04.okt 2013 16:15

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. okt 2013 19:37

Če ni dobrega modrca in korektnih hlačk (tiste raztegnjene iz sivkastega bombaža - to je kvečjemu za šipe brisat), ga ni oblačila, ki bi nam naredilo uslugo. Neodivsno od let in neodvisno od postave.

 

Ob predpostavki dobrega zgoraj navedenega, desanka, bi pa na tvojem mestu razmišljala o čem nakupu dobrih hlač iz temnega džinsa (črn in temno moder) v boot cut kroju (to je tisto, ko so hlačnice na zvonec). Zraven kombiniraš blazer v škotskem karu in en tvidast blazer. In lahko nosiš zraven gležarje ali pa škornje.

Glede črne puhovke - pri Zeusu, a ne moreš nič bolj domišljenega, živahnega in energetičnega? Kak plašček do kolen mogoče?

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti