Jesenski oblačilni report

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. okt 2009 10:28

Saj ti je Gigi lepo povedala. Vendelina jr.

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

6. okt 2009 10:30

Tanra, saj ti pravim: ZARA je špansko podjetje, torej mišljeno kot "Španci". V Zari lahko najdeš veliko oblačil, ki se kombinirajo. (To je moja interpretacija Vendelininega teksta). Gigi_84

tanra  

član od: 6.4.2009

sporočila: 11

6. okt 2009 10:46

Ups, pardon, zdej je vse jasno. tanra

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

6. okt 2009 12:28

Za navdih se je dobro sprehoditi mimo izložb Stradivarius (nahajajo se v Intersparovih centrih). Vedno znova me navdušujejo, kako dobro sestavijo kombinacije... Pa njihovi dodatki so mi všeč :)

Stradivarius seveda ni najbolj  primeren za "ustvarjanje baze", ampak je dobrodošla popestritev garderobe. Včasih sem slikala lutke v izložbi in doma v miru preučevala, kako domiselno so jih "namontirali" :)

Vesela sem tudi, ker tam dobim ozke kavbojke za mojo dvanajstletno hčero, ki ima doooolge in vitke noge, kar je super in sploh najboljše, samo pri kupovanju hlač pa prava nočna mora. No, zdaj sem kupila ene prav fine, elastične, z bleščicami, taprave

jasna

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. okt 2009 12:59

Vitke in dolge noge so okej. Zlasti v sezoni pomlad 2010 bodo prišle do izraza, ko bodo kratke hlače in skinny hlače v tudi poslovni modi, najstnice pa bodo itak ves čas v shorts-ih. Vendelina jr.

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

6. okt 2009 14:14

Jaz sem kupila prejšnji teden 2 Zara krili, eno črno in eno sivo-rjavo. Obe sta visoki v pasu. Zadovoljna. Zelo. (pa sicer rada tukaj kupujem, krila sploh...)... lidka [sonce]

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

6. okt 2009 14:24

Jaz imam v Zari ogledano zimsko bež krilo, fenomenalno v kroju, malce višji pas, razporek zadaj. Stil 40. let prejšnjega stoletja, ozko in oprijeto. Že 1 teden se prepričujem da ga ne rabim, ker zraven nimam oblačil za kombinirat (srajčke, čevlje), pa se še zdaj nisem prepričala :) Mislim, da ne bom zdržala :) Gigi_84

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. okt 2009 14:51

Gigi_84 je napisal/a:
Jaz imam v Zari ogledano zimsko bež krilo, fenomenalno v kroju, malce višji pas, razporek zadaj. Stil 40. let prejšnjega stoletja, ozko in oprijeto. Že 1 teden se prepričujem da ga ne rabim, ker zraven nimam oblačil za kombinirat (srajčke, čevlje), pa se še zdaj nisem prepričala :) Mislim, da ne bom zdržala :) Gigi_84
Na tako krilo grejo vsa oblačila v ENI kontrastni barvi. Npr, na bež krilo gre super vse ostalo v črni barvi (pogojno pa tudi v temnorjavi). Skratka, dodaj tisto črno, ki jo že imaš, okoli vratu si pa namotaj več serij bež in črnih korald za 6 EUR.... Več barv je pa že v kategoriji too much information. Vendelina jr.

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

6. okt 2009 15:21

Dodajam, če bi morda šlo, koraldo v svetlo in turkizno modri barvi. Ta gre fenomenalno na bež in na črno. Na tako krilo ti gre tudi bela srajca, pa kak bež umeten cvet na prsih... lidka [sonce]

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

6. okt 2009 15:57

Ja imata prav,črno srajčko sem imela tudi jaz v mislih, ampak kaj ko nimam trenutno nobene, ki bi ustrezala. Si moram oblačilno bazo razširit. Iščem lepe srajčke, bele, črne itd. pa ne najdem nobene ustrezne. Vse so ohlapnega kroja ali pa prevelike. Moja cifra je XS ali 34, tako zgornji kot spodnji del in te številke gredo najprej (vsaj po mojih izkušnjah). Tole s serijo bež in črnih korald bom pa poskusila, zelo domisleno. Gigi_84

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti