Jesenski oblačilni report

tanra  

član od: 6.4.2009

sporočila: 11

5. okt 2009 11:31

Iskala sem klasične sive hlače in klasično krilo št. 38, (navdahnjena s telimi reporti sem se končno strateško lotila oblačenja moje hruškaste malenkosti z oblačilno bazo) pa v Kranju očitno povsod najdem samo neke spešl kroje hlač in kril. Napotila se bom v Ljubljano, če bo več sreče, ker pa nimam prav veliko časa (še v zadnjih zdihljajih porodniškega dopusta), bi prosila za kakšne napotke, kje naj pogledam. Vnaprej hvala za nasvete, LP T. tanra

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. okt 2009 12:50

A veš, da klasično siv-siv kostim je v osnovi težje dobiti, je pa ena masa sivo-črnih zadevščin v številki 38. Videla v Peek&Cloppenberg kostimček za 130 EUR (če pa kupiš zraven še oblekico za 70 EUR si pa sploh oblečena) in potem podobne izvedbe v višjecenovnih brandih, pri vsakem dodaš 100 EUR cenovne višine. Potem je spodobna cenovna zadeva pri Sinequanone (Emporium in mercatorjeve verige oblačil) spodobna siva serija za 150 - 200 EUR. Potem imaš kakšno predstečajno Muro (bolj črno-sivo-belo drobno tkanje) kjer vse skupaj stane kakih 330 EUR, potem imaš Marello, kjer bo to isto stalo 450 EUR in MaxMaro, kjer bo to isto stalo še kakšnih 150 EUR več. Tudi ima dobre kombinacije Zara Woman (vedno jemlji tale brand, je kvaliteten, lahko še Zara Collection). Hruškaste 38 prav dobro nosijo tudi blazerje + oblekice brez rokavov in spodaj majčke in to lahko pri Špancih lepo zložiš skupaj. Tudi ženska konfekcija v Nami ima vsako leto svoje trenutke. Ti se kar napoti v naše lepo mesto Vendelina jr.

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

5. okt 2009 13:11

Tanra, pojdi pogledat v Zaro. Meni imajo tam najlepša krila za ta cenovni razred. Sem bila to soboto in videla ravno sivo krilo, klasičen kroj, cena okoli 25 EUR. Hlač imaš tudi ogromno. Sploh št. 38. Se mi zdi, da imajo največ M in L številk. Gigi_84

tanra  

član od: 6.4.2009

sporočila: 11

5. okt 2009 14:35

Najlepša hvala za napotke, definitivno si kmalu utrgam en šoping popoldan v beli Ljubljani. Z velikim zanimanjem berem reporte še naprej :) LP tanra

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

5. okt 2009 14:59

V nekem drugem forumu, ki se ga zdaj ne spomnim, me je nekdo vprašal po škornjih Hunter. Mi je takrat padlo iz glave, potem me malo ni bilo, skratka, prilagam zdaj: http://www.hunter-boot.com/1/Welcome-To-The-Hom To je uradna stran, glede dobavljanja v Slovenijo ne vem. Drugače jih najdeš tudi na asos.com in na številnih britanskih straneh s čevlji. V živo pa v Londonu na skoraj vsakem vogalu. Pa ravno zdaj so izdali serijo v sodelovanju z J.Choo in so zelo lepi in zelo lepo nosljivi za v dež in zelo, zelo preprosti za kombinacije, ki prenesejo še kaj drugega kot sprehod po mokrem travniku. fresh

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

5. okt 2009 20:01

Jaz se še enkrat zahvaljujem za nasvet, sem peljala mami v Muro in sva našli super oblekico ter blazer, pa še jaz sem našla enega zase.

tulka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. okt 2009 20:32

Tulka, tole spada že v moje "kulinarične male radosti" Vendelina jr.

tanra  

član od: 6.4.2009

sporočila: 11

6. okt 2009 8:00

"Hruškaste 38 prav dobro nosijo tudi blazerje + oblekice brez rokavov in spodaj majčke in to lahko pri Špancih lepo zložiš skupaj." A lahko prosim za poimenovanje telih Špancev (za mene - oblačilnega analfabeta). LP tanra

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

6. okt 2009 8:03

ZARA je špansko podjetje :) Gigi_84

tanra  

član od: 6.4.2009

sporočila: 11

6. okt 2009 10:13

"Hruškaste 38 prav dobro nosijo tudi blazerje + oblekice brez rokavov in spodaj majčke in to lahko pri Špancih lepo zložiš skupaj." A lahko prosim za poimenovanje telih Špancev (za mene - oblačilnega analfabeta). LP tanra

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti