Jesenski oblačilni report

neznan uporabnik

2. okt 2009 15:42

V ponedeljek, 5.oktobra, prihaja v Ljubljano na Tavčarjevo 1 (eno krilo Borova) avstralski UGG. japaja

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

2. okt 2009 16:02

Se pravi, modne smernice se vsako leto kažejo tudi v aranžerstvu. In novo leto bo poleg Klasike(zlata, srebrna, rdeča) zdaj tudi turkizna, grško modra...skratka modra v vseh odtenkih. Rmeli

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

2. okt 2009 16:13

lidka je napisal/a:
Priletela iz NY prejšnji teden. Definitivno se nosijo uni škorenjci, po katerih je spraševala, mislim da, Spagon? No, tega je bilo morje na ulici, morje na policah. Mene je sicer zmedlo, da se nosi po velikih mestih VSE, od izdelkov za -20 in obenem poletnih oblekic za na plažo. Pol si pa ustvari sliko... Sicer pa precej zanimivo.lidka

 

Misliš Uggice? Sem si jih kupila

saša

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

3. okt 2009 0:20

Ugg se v Ljubljani že prodaja, pa v Celju tudi, drugje v Sloveniji pa ne. :)

jasna

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. okt 2009 19:06

V Emporiumu so tudi. Poleg tega sem videla v rudniški Supernovi, Humanic, nekaj parov Buffalo škornjev z XS tubo... To je za Margot in za mimiko. Pa v maxiju našla super temnosive kašmir plaščke od 44-48, c/na 140 EUR (je pač manj znani brand), v Peek&Cloppenbergu pa sem našla še ceneješe svetlosive volnene plaščke v super svetlosivi barvi, velikosti od 42-50. Poleg tega sem našla tudi zelo seksi male črne oblekice za XL in XXL punce v Emporiumu. As a matter of fact, skoraj več zanimivih kosov sem našla za XXL punce kot pa zase))) Drugače je pa tako, da se res ponuja ogromno možnosti, da vsaka najde svoj stil. Recimo, to, kar dela "zelo vijolična", morda ne bi bila moja prva izbira, ampak stil je izvrsten. Zlasti za XS. Plus delo z barvami je enkratno. Točno ve, kdaj je je temu stilu zadosti, da ni too much information. Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 04.okt 2009 19:10

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. okt 2009 19:14

Rmeli je napisal/a:
Se pravi, modne smernice se vsako leto kažejo tudi v aranžerstvu. In novo leto bo poleg Klasike(zlata, srebrna, rdeča) zdaj tudi turkizna, grško modra...skratka modra v vseh odtenkih. Rmeli
Tako novo leto je pa res v mojih barvah! Vendelina jr.

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

4. okt 2009 20:51

Jaz pa čakam, kdaj bom lahko svoj novi plašček oblekla, zunaj je pa še za nogavice pretoplo

 

Aja, pa www.etsy.com je res fantastična stran, toliko dobrih idej, da te kap! Tele tvoje škrlatne osebice pa do zdaj še nisem opazila, super, MamaF!

jasna

Sporočilo je spremenil(a) jasna1 dne 04.okt 2009 20:54

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

4. okt 2009 21:30

jasna1 je napisal/a:

Jaz pa čakam, kdaj bom lahko svoj novi plašček oblekla, zunaj je pa še za nogavice pretoplo [joj] jasna [sreca]

Sporočilo je spremenil(a) jasna1 dne 04.okt 2009 20:54
Ne klič' hudiča :). Še naveličale se bomo plaščev, škornjev in nogavic. RadaJem

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti