Ljubezen gre skozi želodec

ajčka  

član od: 29.1.2010

sporočila: 29

22. avg 2012 15:14

Vsebino sem prebrala zato, ker me je zanimala oz. sem upala, da bom v temi prebrala kaj novega glede receptov, ki jih prikazujeta, ne pa komentarjev glede njuju, ker se mi to za forum kot je kulinarika niti ne zdi primerna ampak bolj za kak forum ala opravljivka.si (če obstala, govorim na pamet) - meni pač nista všeč, sklepam pa, da sta prikazala kakšen dober recept, ki bi ga lahko uporabila. Strinjati se pa tako nimam z ničemer - oddaja pač je, enim je všeč, drugim ne. OK, samo še vseeno ne razumem tiste, ki jo gledajo čeprav jim ni všeč. Sama svoje življenje cenim preveč, da bi izgubljala čas s stvarmi, ki mi niso, pa tudi mazohistka načeloma nisem. Moj komentar nikakor ni bil mišljen žaljivo, dejansko sem upala, da mi bo znal kdo odgovoriti na vprašanje.

 

ajčka

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

22. avg 2012 15:15

Vendelina jr. je napisal/a:

Jojmene, 666, razumevanje družbenih odnosov pa očitno ni tvoj forte. Kako si pa predstavljaš diskusijo, v kateri se vsi strinjajo?

Drugače je pa tako, da mora biti eno svojevrstno avto-sado-mazo doživetje prostovoljno gledati nekaj, kar ti povrroča estetsko trpljenje. In verjetno je treba to trpljenje objaviti na forumu, ker potem bolj velja. Matr, kaj sem žleht.

 



Vendelina jr.

 

... and here she go again!!!

leandros

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

22. avg 2012 15:20

Goes, dear. lp, proxima

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

22. avg 2012 15:20

Vendelina jr. je napisal/a:

Jojmene, 666, razumevanje družbenih odnosov pa očitno ni tvoj forte. Kako si pa predstavljaš diskusijo, v kateri se vsi strinjajo?

Drugače je pa tako, da mora biti eno svojevrstno avto-sado-mazo doživetje prostovoljno gledati nekaj, kar ti povrroča estetsko trpljenje. In verjetno je treba to trpljenje objaviti na forumu, ker potem bolj velja. Matr, kaj sem žleht.

Naj si dovolim parafrazirati še tebe: "Jojmene, Vendelina jr., razumevanje sarkazma v mojem prejšnjem prispevku pa res ni tvoj forte. Kako si pa predstavljaš diskusijo, v kateri se vsak pogovarja s samim sabo?"

Sploh ne gre za "estetsko" trpljenje, tako ali tako pa ju ne gledam, kar sem poudaril že večkrat, kolikor sta ona dva po mojem sploh imela oddaj.

Gre za zelo preprosto stvar: če govorita v narečju/slengu/čemer koli, naj govorita v narečju/slengu/čemer koli in to tudi deklarirata. Če govorita knjižno, potem pa nima narečje vmes kaj početi.

Zdaj, če vprašate pa mene osebni, jaz knjižnega jezika sploh ne maram ("estetsko") in bi raje poslušal prleščino. Ampak javno nastopanje ima svoja pravila, ki se jih je v zrelih družbah treba držati ne iz estetskih, pač pa iz pragmatičnih in načelnih razlogov.

Saj se tudi zakonov ne držim zato, ker bi mi vsi pasali. Jaz bi raje šel dol v štacuno in sunil mleko, kot da ga moram plačati. Koliko je pa to zrelo, je pa druga stvar. Matr, kaj sem čudak. 

 


Sporočilo je spremenil(a) 666 dne 22. 2012 15:21

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

22. avg 2012 15:26

ajčka je napisal/a:

 OK, samo še vseeno ne razumem tiste, ki jo gledajo čeprav jim ni všeč.



ajčka

Saj jaz tudi berem časopise, pa mi ni všeč, kar v njih piše. Če hočeš sovražnika poraziti, ga moraš prej dodobra spoznati .

lp

cervus

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

22. avg 2012 15:30

... hvala bogu, da se na kulinariki ne gledamo, kakšno bi bilo šele tu estetsko trpljenje.....

Sonja

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

22. avg 2012 15:33

elaphus je napisal/a:

ajčka je napisal/a:

 OK, samo še vseeno ne razumem tiste, ki jo gledajo čeprav jim ni všeč.



ajčka

Saj jaz tudi berem časopise, pa mi ni všeč, kar v njih piše. Če hočeš sovražnika poraziti, ga moraš prej dodobra spoznati .

lp

cervus
Ali kot je Deep Throat citiral modrega Sun-Tzuja v seriji X-Files: "Always keep your friends close, Mr. McGrath - but keep your enemies closer."

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

22. avg 2012 15:43

Limnol,

 

 

 

 

 

 

naor

ajčka  

član od: 29.1.2010

sporočila: 29

22. avg 2012 15:53

elaphus je napisal/a:

Saj jaz tudi berem časopise, pa mi ni všeč, kar v njih piše. Če hočeš sovražnika poraziti, ga moraš prej dodobra spoznati .

lp

cervus

No, vsebino časopisov in Ljubezeni pa res ni za primerjati, čeprav se s tem strinjam - tudi jaz jih berem, pa mi večina vsebine ni všeč. 

Eh, škoda časa za sovražnike! Negativna energija še nikoli ni nič dobrega prinesla.

ajčka

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

22. avg 2012 16:12

ajčka je napisal/a:

Eh, škoda časa za sovražnike! Negativna energija še nikoli ni nič dobrega prinesla.

ukvarjanje s problemom ≠ problem

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti