Ljubezen gre skozi želodec

neznan uporabnik

30. sep 2009 10:00

Tole stresanje las (ženskih) je namenjeno testiranju ljubezni.. Kot gre v naslednji šali: On: "Pa **benti, poglej kva je tle not!!!! TVOJ LAS!!" Ona: "Dragi moj, saj si mi rekel, da me imaš tako rad, da bi me celo pojedel, zakaj te zdaj kar naenkrat moti en sam las?!" japaja

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

30. sep 2009 10:39

Pogledala sem oba prispevka.

Strašno me motijo kuharji, ko si nenehno brišejo roke v kuhinjsko krpo in jo tako zmečkano, kar po pultu puščajo. A ni bolj apetitlih splaknit roke pod vodo in obrisat v krpo, ki ti visi za pasom ali nekje drugje.

Naša kuharica je tako vestno namazala okrogli pekač po dnu in po stenah, pa še pomokala!!!! Čemu je potem dajala peki papir? Pa še kar tako iz celega dala peki-papir, namesto, da je odprla obroč in papir "nategnila" na dno pekača...  Na koncu pa še biskvit okrog in naokrog obrezala... Ja-pa-ja...

Nista me sploh pritegnila... sama reklama...

 

Res pa je, da je štedilnik 1A, mikser 1A, tehtnica 1A.

 

Pozdravček!

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

30. sep 2009 10:40

helenag je napisal/a:
Jao mene, pa zakaj eni pri kuhanju ( za javnost seveda) tako vehementno stresajo z lasmi. Me kar prime domotožje po tistih belih oblekah pa visokih kapah.....Me pri vseh teh novodobnih kuharjih in kvazi kuharjih moti, kako pretiravajo s sproščenostjo, pa vse se nakej improvizira in je vseeno, če naredimo tako ali pa tako. Sta tudi Novakova sproščena in oh in ah, ampak nihče ne pove, da je treba kuhat s srcem in da je treba hrano spoštovat! helenag

 

Se strinjam, še posebej, ker mora biti v RL za javno prehrano vse tako zelo po HACCAP, da je, vsaj za moje pojme, hudo, hudo pretirano.

rimljanka - zasebno mnenje

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

30. sep 2009 10:58

Prav imaš, Rimljanka, me prav zanima, kako bi inšpektor ocenil npr. rezalca pršuta na svoji stojnici na kmečkem prazniku, ki bi si med deljenjem rezin nenehno segal v lase ali kuharico, ki bi v kotel jote skorajda namakala ogromno ogrlico.

Mojca

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

30. sep 2009 12:01

Sem si ogledala obe oddaji. V prvi so še malo iskali ravnotežje, druga mi je pa super! Jedi so zanimivo pripravljene in skombinirane, hkrati pa zelo preproste. Veselje je gledati zakonski team v kuhinji. Kolikor mi je poznano, sta oba velika ljubitelja kuhanja (in kuhinje). Sem bila pozorna kdaj bo tisto umikanje las, pa pomakanje verižice, pa nastavljen pril,..... ampak me je tako potegnilo, da nisem videla kaj dosti od vaših negativnih komentarjev. Jaz jih bom še gledala! K.Mici kuharica Mici

neznan uporabnik

30. sep 2009 12:31

Me veseli (res), da je komu oddaja tudi všeč. Zdaj me pa nekaj drugega zanima, ko me je ravno Kuharica Mici napeljala na to: hrana. Moram priznati, da v putrčku še nisem pohala. Bom pa probala. Nobenega biskvita za torto ne obrezujem (razen če sem ga zažgala ali pa če recept(?) tako zahteva) Tista paradižnikova zloženka naj bi bila za predjed. Moram priznati, da še nikoli nisem dala predjedi na isti krožnik kot glavno jed. Ali morda zamujam trende? Sem pa že z rokami jedla solato in torto razlomila namesto zrezala in na desertni krožnik naložila paštafižol (ker je druge posode zmanjkalo)... oh ja, vse sorte je že blo... sam nisem dala tega na televizijo in bi bilo videti, kot da je tako prav..? Da je zelen paradižnik karcenogen, okej, punce (in fantje) takoj vso srbsko al kakšno že solato stran zmetat pa bohnedej tiste zelene paradajze zdele še kej vlagat. Zdej pa jst obljubim, da na to temo ne bom več šimfala. Bi pa v bistvu rada videla čim več pozitivnih mnenj. Ker sem nagnjena h pikolovstvu (eni rečejo, da sem natančna..?), mi prav pride kakšna protiutež. Čao! japaja Sporočilo je spremenil(a) japaja dne 30. 2009 12:40

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

30. sep 2009 12:36

Kar naprej odlašam z likanjem, danes se bom pa lotila, ker to pa moram videt matilda

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

30. sep 2009 16:10

helenag je napisal/a:
Pa oprostite, tule v provinci ne vemo, koliko Slovencev si pa lahko privošči takle nakup na tržnici ,kajvem kaki rakci pa argentinski paradižnik pa celi šopki rož...eni z delavsko plačo morajo kuhat vsak dan... helenag
Se strinjam. ˇ^~ˇ^~ˇ^ˇ~˘˘^^

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

30. sep 2009 16:24

Bi rekla, da je v ribarnicah (ne glede na to, kje v Sloveniji so) veliko robe prispelo iz zelo mednardone provinience. Tudi sočivje ima bolj-kot-ne mednarodni izvor. Tako tisto iz lj-tržnice kot tisto v diskotnih je bilo v veliki večini kupljeno na veletržnici v Padovi, do tja je pa je bilo tudi v veliki večini transportirano iz drugih držav. Mislim, da je oddaja Desetka nagovarjala kreativno nizkocenovno kuhanje (tam sestavine za 4 porcije niso smele presegati 10 EUR), medtem ko Novakov šov teh pretenzij nima. Vendelina jr.

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

30. sep 2009 19:43

[citat=--japaja--]Ali morda zamujam trende? Sem pa že z rokami jedla solato in torto razlomila namesto zrezala in na desertni krožnik naložila paštafižol (ker je druge posode zmanjkalo)... oh ja, vse sorte je že blo... sam nisem dala tega na televizijo in bi bilo videti, kot da je tako prav..? japaja

 

Točno, zamujaš trende, zato, ker tega nisi dala na televizijo!!!!!!! 

lp

P.s. In ker je japaja rekla, naj napišemo, če vidimo kaj pozitivnega - evo, jaz napišem, da mi je Valentina zeloooo luštna (ne simpatična - vsaj v tej oddaji mi ni - na, spet šimfam ).

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti