Fenugreek (grško seno)

terakota  

član od: 19.9.2009

sporočila: 469

29. sep 2009 14:06

Tetida je napisal/a:
Upam, da ne težim...kaj je sabdži? In katera je zloglasna sestavina, ki odvrača otroke? :) Jaz se kar javim za vse ideje, ki jih imate; eno nedeljo se bom res spravila h krišnovcem, pokupila vse, pol pa eksperimentirala (oz. sledila vašim navodilom in izkušnjam). Sarabande, se mi je zdelo, da je kumina v chili con carne malce čuden dodatek. Pa sem bila zelo previdna pri odmerjanju. Zato si, odkar sem pogruntala da obstaja razlika, hudo prizadevam dobiti indijski kumin, pa, kot rečeno, v mercatorju še niso slišali zanj in so mi ponujali kumino. terakota, tudi jaz upam na uspešen študij, biologija bo :) Lep pozdrav Tetida
Oh, nikakor ne težiš, zakaj pa:) Sabdži je tak isto osnova idnijska jed iz zelenjave in sestavni del skoraj vsakega indijskega obroka, tudi v vsaki indijski restavraciji kraljujejo. Ponavadi je poleg eden od njihovih kruhkov (ali puri ali papadami), kakšna ocvrta zelenjava in seveda riž, solata... slike pa tukaj: http://images.google.si/images?hl=sl&source=hp&q=sabj Drugače pa je čudovit način učiti se indijske kuhinje preko you tube videov, evo, takole kuha indijska matrona Manjula: http://www.youtube.com/profile?user=Manjulaskitchen& Jaz sem začela kuhati indijsko po knjigi Krišnova kuhinja, ki je odlična kuharica. Zadnjič mi je znanka rekla, da jo je naročila preko spl. trgovine za dobrih 20€, se mi je zdelo smešno, ko vem, da jo v templju pri harekrišnovcih pa prodajajo za 6€; sem pa našla eno njihovo spl trgovino, samo na Žibertovi se mi zdi vseeno veliko ugodnjeje, že dolgo nisem bila-v nedeljo pa grem zasigurno. http://www.damo-dar.si/ terakota Sporočilo je spremenil(a) terakota dne 29. 2009 14:10

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

29. sep 2009 15:34

sarabande je napisal/a:

Tetida, glede razlike med kumino in belim kuminom:

Miroslav Vulović
Tetida ni spraševala za razlike med kumino in belim kuminom, ampak: "Aja, še nekaj. Je beli kumin isto kot indijski kumin? " Kaj je beli kumin?

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

29. sep 2009 15:34

[citat=--rebecca--]Sicer pa pri iskanju zacimb namesto Mercatorja priporocam Maximarket. citat]

Itak je Maxi Mercatorjev........................

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

29. sep 2009 15:52

Res je rdkapica, mea culpa, sem bil prehiter pri prebiranju tetidinega posta. Beli kumin in indijski kumin je ista začimba.

Miroslav Vulović

Tetida  

član od: 7.7.2009

sporočila: 33

29. sep 2009 17:24

Ne sekiraj se, sarabande :) Ja, Manjulo pa poznam! Sem prvič spekla rotije po njenem receptu, sicer drugih njenih receptov nisem gledala. Jih pa še bom... Zelo dobri so mi kuharske oddaje na vahrehvah, kjer kuha strašansko zabaven Indijec. Vse bolj sem navdušena nad indijskimi jedmi, ampak...kaj, ko mi manjka vsaj 75% vseh začimb :( Zato sem vas tudi poklicala na pomoč, hvala hvala vsem ki si vzamete minutko zame in mi posredujete znanje, obljubim tudi, da bo dobro uporabljeno! Krišnova kuhinja? 6€??? To je pa investicija, primerna tudi za ubogo študentko! Mogoče se pa vidiva v nedeljo, Terakota.... ;) Lep pozdrav vsem! Tetida

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

29. sep 2009 20:42

sarabande je napisal/a:

Res je rdkapica, mea culpa, sem bil prehiter pri prebiranju tetidinega posta. Beli kumin in indijski kumin je ista začimba.Miroslav Vulović

Torej gre za Cuminum cyminum, kajne?

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

29. sep 2009 21:23

Tako je, Cuminum cyminum je bela, orientalska, rimska, indijska kumina ali kumin.

Miroslav Vulović

terakota  

član od: 19.9.2009

sporočila: 469

29. sep 2009 22:40

Tetida je napisal/a:
Ne sekiraj se, sarabande :) Ja, Manjulo pa poznam! Sem prvič spekla rotije po njenem receptu, sicer drugih njenih receptov nisem gledala. Jih pa še bom... Zelo dobri so mi kuharske oddaje na vahrehvah, kjer kuha strašansko zabaven Indijec. Vse bolj sem navdušena nad indijskimi jedmi, ampak...kaj, ko mi manjka vsaj 75% vseh začimb :( Zato sem vas tudi poklicala na pomoč, hvala hvala vsem ki si vzamete minutko zame in mi posredujete znanje, obljubim tudi, da bo dobro uporabljeno! Krišnova kuhinja? 6€??? To je pa investicija, primerna tudi za ubogo študentko! Mogoče se pa vidiva v nedeljo, Terakota.... ;) Tetida
O, poznaš Manjulo-super in meni so video recepti, ko sem jih odkrila dali veliko zamisli in dobrih napotkov. Jaz sem bila kuhana in pečena, ko sem prvič pristala deset let nazaj med harekrišnovci in tam pojedla dva krožnika, kot ga ponavadi postrežejo ob nedeljah: enega sladkega in drugega slanega, potem sem si nabavila knjigo in začela. Prvič je hrana tako zelo dobra, da si oblizneš prav vse prste, poleg tega pa skupaj dobiš vsaj šest različnih jedi, ki se ti jih ponavadi doma enostavno ne da delati. Če bosta že s fantom v nedeljo tam (in če boš videla kakšno nosečnico kupovati začimbe, ki ne bo v sariju-zna biti, da gre zame:))) pridita okoli šestih ali malo čez ter počakajta na vegetarijasnko večerjo, ki je v glavni dvorani in je za vse obiskovalce, ki so tam prvič brezplačna, samo poveš, da si prvič tam in ti ponudijo kovinski pladenj. Drugače mislim, da je večerja tam ob nedeljah okoli 4€, kar mi je bilo pa vedno najbolj všeč, plačaš in potem greš iskat kolikokrat ti paše nazaj-če želiš. Sem pa sedaj večkrat poleg prostorov skupnosti, kjer so odprli prvo indijsko restavracijo Govindas in je božanska hrana, mislim, da imajo tudi na bone za študente. Gre za samopostrežno restavracijo, kjer si izbereš veliki pladenj (9€) ali malega (6€), od šeste do sedme (ko zapirajo) pa je vsak pladenj, mislim, da tri evre manj. Meni je všeč, ker je vedno jedilnik za en teden vnaprej na internetni strani in se potem odločim kdaj bom šla. Evo stran: http://www.govindas.si/ terakota p.s. biologija je super, meni so sicer 'ubili' veliko ljubezen do nje nekje v drugem letniku z Celico, ampak je pa zanimiva:) Sporočilo je spremenil(a) terakota dne 29. 2009 22:42

Tetida  

član od: 7.7.2009

sporočila: 33

30. sep 2009 16:23

Mislim, da me čaka precej podobna usoda kot tebe, če grem pogledat krišnovce...bom kuhana, pečena pa še ocvrta zraven. Sicer pa mislim, da sem že :) Če mi bo le dano iti v nedeljo v Ljubljano, bom vneto špegala za nosečnicami, da vidim od kje so prišle vse te uporabne informacije-pa čestitam ti za malega! Kar zavistna sem mu, ker bo imel/imela tako mamo, ki mu bo kuhala same dobrote :) Govindas sem že preverila na internetu, res lahko kupiš študentske bone, juhej! Torej, hvala in lepe jesenske pozdrave vsem skupaj, grem preverjat vaše izkušnje! (Pa sporočim, če bo ratalo kaj strahotno dobrega) :) Tetida Tetida

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

30. sep 2009 18:28

Kumin imajo v Leclercu, zagotovo, pa v Intersparu, v Tušu sem ga tudi že kupovala, imajo ga tudi v prodajalnah z zdravo prehrano (Ajda v MB na primer), tako da se ga da kupit tudi pri nas. Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti