Majhne radosti

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

23. sep 2009 22:30

Ena taka majhna radost je, ko se ti nekdo na cesti kar tako nasmehne, čeprav to ni ravno tvoj (vizualno) najboljši dan (ali pa tudi je)... Pa se mu nasmehneš nazaj in greš dalje in je dan lepši. Včasih je to moški, včasih ženska, mojih let, starček, otrok, najstnik... Ni važno. Učinek je isti.

čoko

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

23. sep 2009 22:36

Aja, pa še tole bom vseeno dodala: pred časom me je kar nekaj stvari spravilo v takšen bes, da sem nameravala prav tu predlagati novo temo v stilu KAJ ME PA RES RAZKURI?... Pa sem se potem ravno iz nekaterih razlogov, ki so jih nekatere tu navedle, temu odpovedala. Prepričana sem, da bi bila tema zelo aktualna, ampak zagotovo bi v navalu negativnih čustev napisali o sebi več, kot bi hoteli... In potem bi nas razkurilo še to. Dajmo krepit pozitivna čustva...

Lep jutrišnji dan vam želim!

čoko

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

24. sep 2009 8:04

Mene pa vsak dan radosti mojih 8 km teka ( včasih tudi več), kar pomeni, da imam kondicijo in da sem zdrava, to je pa tudi najpomembnejše v teh časih. Priporočam vsakemu na tem forumu! vida70

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

24. sep 2009 12:22

vida70 je napisal/a:
Mene pa vsak dan radosti mojih 8 km teka ( včasih tudi več), kar pomeni, da imam kondicijo in da sem zdrava, to je pa tudi najpomembnejše v teh časih.Priporočam vsakemu na tem forumu!vida70

Mene bi tudi radostilo  tvojih 8 km teka, če bi tekla mim mene, vsak dan ( zmeraj ob isti uri, da predolg ne čakam ), po možnosti pomankljivo oblečena ( da se ne pregreješ, seveda )

ežoj

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

24. sep 2009 12:39

ežoj je napisal/a:

vida70 je napisal/a:
Mene pa vsak dan radosti mojih 8 km teka ( včasih tudi več), kar pomeni, da imam kondicijo in da sem zdrava, to je pa tudi najpomembnejše v teh časih.Priporočam vsakemu na tem forumu!vida70

Mene bi tudi radostilo  tvojih 8 km teka, če bi tekla mim mene, vsak dan ( zmeraj ob isti uri, da predolg ne čakam ), po možnosti pomankljivo oblečena ( da se ne pregreješ, seveda )

ežoj
Mogoče pa mimo katerega drugega teče pa njega vzradosti Ups, že spet o tretjih osebah (katere se lahko prepoznajo).... K

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

24. sep 2009 12:43

KARMINA, če tvoja pripomba iz zadnjega stavka leti na moj zapis, ti moram povedati, da SO SE prepoznale in ne, da BI SE LAHKO prepoznale. Ognjič

bea  

član od: 29.7.2009

sporočila: 23

24. sep 2009 13:06

Jesenski sprehodi v naravi, nabiranje jurčkov in kostanja...kaj ni jesen lepa? LP

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

24. sep 2009 13:12

ežoj, a bi imel kaj proti, da nas bi več babanic tukaj iz foruma teklo mimo tebe????? Oblečene itak da ne moremo biti veliko. Ups, seveda bi se ustavile poizkusti vse tvoje kuharske sposobnosti...ja, bi se znalo kar zavlečt Zdaj pa resno-poizkuste in zasvojeni boste vida70

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

24. sep 2009 20:35

Vesela sem., da se je tema prijela. Resnično nisem imela v mislih nič drugega kot to, da trenutke, ki nas osrečijo delimo z drugimi. Sem namreč tip, ki težko kaj zadržim zase. Kadar sem srečna mora to vedeti čim več ljudi, čeprav pravijo, da ne kaži svetu če si srečen, ker je svet nevoščljiv in tudi ne kaži kadar si nesrečen , ker svet je neobčutljiv. Vendar ni vedno tako.

roznik  

član od: 2.12.2008

sporočila: 105

24. sep 2009 21:03

Jst sm pa vesela, ker sem dobila službo. Sicer za eno leto, ma tako, kot si jo želim. In ki me osrečuje. Ljubim delo z dijaki. Rada jim dam vse, kar znam. roznik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti