Čevapčiči - najboljša zmes

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

23. sep 2009 7:42

Zdaj, če si se odločil, da si perfekcionist in to javno oznanil, se tega tudi drži, ker bodo sicer ob tvoji vsaki neperfekcionistični gesti pripombe in opombe.... Torej, moj vzdevek je Ognjič (in ne vse z velikimi tiskanimi črkami) in sem ženskega spola. Čevapčiče imam rada, najboljše doslej sem jedla izpod ročic enega gospoda iz Sevnice, ki seveda po poklicu ni mesar, v masi je bila pa tudi jagnjetina (ki je sicer ne maram ), med tekočimi zadevami ni bilo jogurta (kot je to v Sarajevu), smo bili kar zadovoljni s cvičkom, ki je v naših krajih doma... Ognjič

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

23. sep 2009 8:17

Ups, perje leti že od včeraj popoldne, kar pomeni, da je na tem forumu vse normalno. BTW, gartner3, a vidiš ikono fantek/punčka ob vsakem nicku? To je zato, da vemo, kakšnega spola je kdo. Vendelina jr.

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

23. sep 2009 9:43

Je dosti bolj zanimivo frčanje perja v izmenjavi mnenj s fantki, kot s punčkami..., ker je takoo zanimivo opazovat, koliko časa jim zdrži koncentracija in so mnenja lepo ubesednjena...potem pa uleti polna luna in tudi kakšna manj lepa beseda, sploh tista med vrsticami, pade.... Med punčkami kakšna manj lepa beseda veliko prej pade... ojej, kakšen grozen zapis...upam, da mi kaj na glavo ne pade Ognjič Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 23. 2009 09:44

neznan uporabnik

23. sep 2009 9:55

Sej perje nov zraste, ni problema. Se mi pa zdi, da petelinčki mnogo slabše prenašajo izgubo svojega okrasa kot punčke japaja

gartner3  

član od: 16.9.2009

sporočila: 66

23. sep 2009 9:55

No, pa sem izvedel še nekaj novega (fantek, punčka). Prosim, svetujte mi oz. opozorite me še na kaj saj veste, vsi smo bili enkrat na zečetku. Hvala, LP, Garti gartner3

neznan uporabnik

23. sep 2009 9:57

Dej dej Gartner3, boš tlele informacije pobiral pol se boš pa okrog duval kt da so na tvojem zeljniku zrasle... japaja

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

23. sep 2009 10:00

Daleč najboljše čevapčiče delajo v Izoli, pa lastnik lokala je tako oh in sploh( nogometaš)

Več pa ne smem izdati....

 

 

 

Ni lepšega, ko me zjutraj zbudi žarek sonca. 

neznan uporabnik

23. sep 2009 10:00

Gartner3, sem bila delno pomankljiva pri ilustraciji, izvoli za balanco: japaja Sporočilo je spremenil(a) japaja dne 23. 2009 10:02

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

23. sep 2009 10:06

gartner3 je napisal/a:
No, pa sem izvedel še nekaj novega (fantek, punčka). Prosim, svetujte mi oz. opozorite me še na kaj saj veste, vsi smo bili enkrat na zečetku. Hvala, LP, Garti gartner3
Lahko pa si tudi marsovec. Mimogrede, o čevapčičih pa kaj veliko ne vem. Sem pa enkrat gledala neko oddajo, kjer je nekdo govoril o tem, da je jedel najboljše čevapčiče v Romuniji. Kasneje pa je izvedel, da je bilo v njih pasje meso. ˇ^~ˇ^~ˇ^ˇ~˘˘^^ Sporočilo je spremenil(a) mambica dne 23. 2009 10:07

gartner3  

član od: 16.9.2009

sporočila: 66

23. sep 2009 10:06

No, mislil sem na področju uporabe foruma (ikonce, okenca, zaznamki, ...), morda tudi žargona. Garti gartner3

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti