Morske kumare (črne, pod vodo na tleh morja)

neznan uporabnik

28. sep 2009 18:13

Mogoče, če bom pridna in se ne bom v Vendelino jr. zaletavala, bi pa ona lahko še stajling zrihtala? Pa veš kaj, MamaF, midve bova sam kasirale (mora bit dnar v varnih rokah), bomo moške kelnarje zaposlil, z lepimi firtahi, na točno določenem mestu dizajniranimi s prelepimi morskimi klobasami.. Politiki naj pa dajo gmah, tole je tak projekt, da lahko Kitajcem konkuriramo, pa še okolju prijazno je (ne vem, no... kako hitro se pa kumare razmnožujejo?) japaja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

28. sep 2009 19:14

Japajaaaaa, opalaaaaaa........ ( s te strani te še ne poznam dobro...)

lp

P.s Da ne boste rekli, da smetim - tule še nekaj zanimivega v zvezi z morsko kumaro - no, niti ne toliko kulinaričnega, ampak tudi ne čisto za stran vržt....- (citirano z interneta):Znanstveniki ugotavljajo, da morska kumara proizvaja posebne beljakovine, ki uničujejo zajedavce, ki povzročajo malarijo.

www.rtvslo.si/znanost-in-tehnologimorsko-kumaro-nad.../81056

 

 cervus

 

Sporočilo je spremenil(a) elaphus dne 28. 2009 19:17

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

29. sep 2009 8:02

Japaja in mamaF, kelnerca bit ni kar tako. Najprej si je trba nabavit dekolte, pol pa to mora strokovnjak pogledat............Evo, da ne boste plačevale tamo enih kvazi strokovnjakov vam bom kar jaz pomagal, pa tudi na sploh pri stajlingu ( kratka kiklca in podobno ).

 

ežoj

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

29. sep 2009 8:18

U, Ežoj, super ponudba. Verjetno se bodo gostje tako cufali za ... no, za kumare , da bo treba firtofe pa ostalo kar naprej popravljat in ne bi bilo slabo, da bi bil v tisti oštariji kot stilist še ti kar redno zaposlen.

 

@Mambica, zaenkrat kumar še nismo jedli (niti probali ne), ampak delamo na tem - saj vidiš, že celih 8 strani se pripravljamo .

Mojca

krisp  

član od: 24.3.2010

sporočila: 1

24. jun 2011 0:11

Sej vem, da je že malo pozno, od tazadnjega posta, ampak ni mi jasno..

Toliko debate o morskih kumarah...

A je dejansko že kdo naredil in poskusil kumare na ta način? 

 


krisp

Sporočilo je spremenil(a) krisp dne 24. 2011 00:12

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

24. jun 2011 8:35

Ni ti jasno, zakaj tolika debata a sam bi pa debatiral !

hedonist

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti