Morske kumare (črne, pod vodo na tleh morja)

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

23. sep 2009 11:01

Japaja, z moje strani prejmeš pa veliko pohvalo za raziskovalni trud! Verjamem, da si se kljub "delnemu" neuspehu na področju morskih kumar na morju lepo imela.

Zdaj nam preostane samo še čakanje, da se Garti s pomočjo GSM-a in PC-ja (Personal Computer) poveže z direktorjem Vala, in upam, da bo skrivnostni recept v vsemi podrobnostni in tudi obsežnim fotomaterialom kaj kmalu objavljen na teh straneh.

Mojca

gartner3  

član od: 16.9.2009

sporočila: 66

23. sep 2009 11:03

Se bom potrudil! Garti gartner3

neznan uporabnik

23. sep 2009 12:41

MamaF, he he... V bistvu sem se zagrebla za ta projekt () zaradi popolnoma egoističnega razloga: Ker je tukaj toliko govora o ribah, ribolovu, kdo bi jih lovil in kdo bi jih zastonj delil.. pa kako je bolje nekomu namesto ribe rajši ribiško palico podariti, mi je kapnilo, da ne bi bilo neumno, če grem "in medias res" (pazi narekovaje!) in si omislim svojega ribiča.. Torej so bile morske kumare zgolj kamuflaža, v resnici me zanimajo ribiči Se hecam,no.. Resnica je, da sem imela v Piranu nek opravek in ker je bilo vse skupaj mimogrede, sem se javila za prostovoljko. Itak se rada zabavam. Zdaj me lahko kličete "Ki peca ribiče" japaja

gartner3  

član od: 16.9.2009

sporočila: 66

23. sep 2009 13:05

Smem vprašati, za katero japajo to velja: japajo-? ali japajo-sestrično ??? Zanimam pa se zaradi tega, ker je tudi v meni del strastnega ribiča. Garti gartner3 Sporočilo je spremenil(a) gartner3 dne 23. 2009 13:22

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

23. sep 2009 13:54

gartner3 je napisal/a:
Smem vprašati, za katero japajo to velja: japajo-? ali japajo-sestrično ??? Zanimam pa se zaradi tega, ker je tudi v meni del strastnega ribiča.Gartigartner3Sporočilo je spremenil(a) gartner3 dne 23. 2009 13:22

hehe, Gartner, se mi zdi, da s temle ne boš ravno "vžgal" pri Japaja - saj ti je že prev povedala, da ona rabi "celega" ne pa nekaj "delnega"

Mojca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

23. sep 2009 20:31

mamaF je napisal/a:

gartner3 je napisal/a:
Smem vprašati, za katero japajo to velja: japajo-? ali japajo-sestrično ??? Zanimam pa se zaradi tega, ker je tudi v meni del strastnega ribiča.Gartigartner3Sporočilo je spremenil(a) gartner3 dne 23. 2009 13:22

hehe, Gartner, se mi zdi, da s temle ne boš ravno "vžgal" pri Japaja[jezik] - saj ti je že prev povedala, da ona rabi "celega" ne pa nekaj "delnega"[klepetulja]

[pribor] Mojca
Japaja rabi dva, ne enega celega. Enega za japjao in drugega za sestrično (in le kje je prijateljica, bo moral ribič Igor dva frenda pripeljat s sabo, ne samo enega). In glede na slovensko morje bo ribičev kmalu zmanjkalo ... pa bo spet mednarodni incident. Ajoj, bi rekla my dear Vendy ... Mamamia mamamia

neznan uporabnik

23. sep 2009 23:46

Za mir v svetu in za dobro domovine smo se sestričma, prijateljica in jaz dogovorile, da ne bomo izvajale provokativnih akcij, vsaj dokler se problem z mejo ne reši Me pa matra.. japaja

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

24. sep 2009 0:45

Ej, kumare nesrečne, kam so nas pripeljale!

Ampak, če pride do incidentov (v slučaju da se pojavijo trije ribiči in vsi zahtevajo samo eno, tapravo Japaja), bomo krivdo zvalile na Gartnerja ... v bistvu nas je on s tole temo vsaj delno napeljal  na "kinky" misli, kot bi rekla Vendy.

Edino če ... Mamamia, a bi šli midve naslednjič z Japaja v Piran iskat taprave ribiče (čist tako, da malo razbremenimo sestrično in prijateljico)?

Mojca

Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 24. 2009 00:46

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

24. sep 2009 6:24

a Japaja za sebe ribiča išče? in to takega, da bo podnevi spal, ponoči pa na ribolovu? (Da bo mela deda in dnar, pa vseeno mir pred njim?) madonca, takega bi še jaz...... klavdija

gartner3  

član od: 16.9.2009

sporočila: 66

24. sep 2009 9:08

Punce, zdej pa dost! Ob vsem tem prebiranju vaših mnenj in tihih želja mi kot fantu počasi postaja izredno vroče kljub temu, da je zunaj že precej hladno. Kje smo že ostali aha, pri kumarah. Še vedno čakam na obljubljeni klic prijazne ga. ali gdč., da nadaljujem raziskavo o tistem receptu. LP vsem dekletom in ženam od "segretega" Garti-ja gartner3

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti