Morske kumare (črne, pod vodo na tleh morja)

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

21. sep 2009 17:42

nola je napisal/a:

MamaF, v piranskih gostilnah naivnim prodajo še kaj hujšega kot kumare za kalamare. Bi me pa zelo zanimalo za katero od gostiln gre.

nola

 

Ojoj! Na kaj moram pazit, ko pridem v Piran! Zdaj me pa že malo skrbi!

 

Vanja

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

21. sep 2009 18:08

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

nola je napisal/a:

MamaF, v piranskih gostilnah naivnim prodajo še kaj hujšega kot kumare za kalamare. Bi me pa zelo zanimalo za katero od gostiln gre.

nola

 

Ojoj! Na kaj moram pazit, ko pridem v Piran! Zdaj me pa že malo skrbi!

Vanja

Brrrrr, tudi mene je kar zmrazilo! Pa kako so lahko taki lumpi (pa tudi gostje, nooo, razumem tiste, ki znajo narediti samo juho iz vrečke, da pojma nimajo, kako izgledajo nekatere stvari,) ampak prodajati hruške za jabolka in za to po možnosti še mastno kasirati - to je pa preveč...

Nola, se bova midve z Vanjo kar k tebi ali pa Anamariji povabili, če bova slučajno kdaj skupaj vandrali po Obali - bova  zagotovo (po vseh super receptih, ki so tule, sodeč) dobro jedli - a ne, Vanja!

Mojca

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

21. sep 2009 18:40

Jaz pa kar ne verjamem da se je dal takole zmesti.Mogoče kakšna poteza za večjo gledanost, ali reklama za gostilno?! petardica

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

21. sep 2009 20:04

bil je v penzionu Val kleo

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

21. sep 2009 20:36

mamaF je napisal/a:

 

Nola, se bova midve z Vanjo kar k tebi ali pa Anamariji povabili, če bova slučajno kdaj skupaj vandrali po Obali - bova  zagotovo (po vseh super receptih, ki so tule, sodeč) dobro jedli - a ne, Vanja!

Mojca

 

Yes, ma'm!! 

 

Vanja

neznan uporabnik

21. sep 2009 20:52

Evo, jutri grem v penzion Val na morske kumare oz. kalamare oz. ne vem kaj mi bodo podtaknili (upam da ne..kako gre že tista šala, ko je Fata med vojno zataušala že narezane kalamare za ameriško teletino?) in bom poročala. japaja

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

21. sep 2009 22:09

japaja je napisal/a:
Evo, jutri grem v penzion Val na morske kumare oz. kalamare oz. ne vem kaj mi bodo podtaknili (upam da ne..kako gre že tista šala, ko je Fata med vojno zataušala že narezane kalamare za ameriško teletino?) in bom poročala.japaja

Pofotkaj tudi, da bo poročilo bolj izčrpno, da se še malo nasmejimo. Pa "naredi se Francoza" in naroči karpačo iz morskih kumar - sem prav radovedna, kaj ti bodo prinesli

Mojca

neznan uporabnik

21. sep 2009 22:42

Bom japaja

neznan uporabnik

22. sep 2009 0:07

Ravnokar sem si ogledala oddajo Odklop - Ribič. V penzionu Val so Veselkotu pripravili ribiški krst na tak način, da so mu podtaknili morsko kumaro kot da so to kalamari. Tudi videti so bili kalamari. Bom na licu mesta videla, koliko žurke lahko naredim iz tega.. Najmanj kar je, lahko vprašam za recept, če je bilo vse to pač res. Ali pa poiščem ribiča Igorja in ga nagovorim, da tudi mene krsti japaja

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

22. sep 2009 2:13

http://poptv.si/multimedia/odklop-ribic.html

Evo, oddajo sem si ogledala tudi jaz, zgoraj je povezava, če mika še koga. Prav zabavno je bilo, "kalamari" - ribiški krst pa se pojavijo nekje pri 37. minutah in pri streli, res izgledajo kot pravi! Upam, da bo Japaja uspela dobiti recept za tako pripravo morskih kumar!

Razen če ... razen če sta ribič Igor in Veselko skupaj nahecala vse nas gledalce in so bili tisto v resnici lignji, ki jih jeribič  Igor Borutu Veselku "prodal" za kumare, da se je pohecal na njegov račun in za nas naredil luštno zgodbo.

Japaja, komaj čakam, da se nam jutri javiš, mene so tele kumare prav po detektivsko obsedle (saj vidiš, še zaspat ne morem).

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti