Košarka!

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

21. sep 2009 20:27

No in zdaj so naši fantje že lepo doma...drugo leto pa ne bo nehvaležno mesto a ne? petardica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

21. sep 2009 20:37

No, a ste bile tam? Pred Namo?

Ja, utrujeni pa so, ....ampak so bili veseli, je bil res prijeten sprejem, poln pozitivnih čustev........en prav poseben občutek je bilo biti tam......da o tem, da.....ah ne bom vam povedala.... Bo japaja nevoščljiva.

rimljanka - zasebno mnenje

neznan uporabnik

21. sep 2009 21:01

Se mi zdi, da bo Ežoj bolj, ker so Rock partizani pol zašpilal Bandiero roso.. Bila, Rimljanka, bila, avtogramov pol za odrom pa nisem pobrala.. Res je bilo lepo in toplo in privoščim jim res malo več sreče v prihodnosti. japaja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

21. sep 2009 21:20

Saj jaz tudi nisem pobrala avtogramov, ......kaj boljšega je bilo.............

rimljanka - zasebno mnenje

neznan uporabnik

21. sep 2009 21:28

Pišuka, zdele si me pa! japaja

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

21. sep 2009 21:44

rimljanka je napisal/a:

Saj jaz tudi nisem pobrala avtogramov, ......kaj boljšega je bilo.............

rimljanka - zasebno mnenje
Aja, a tam si bila? Sej potem pa ni čudno, da se je eden drl: tršicaaaaaa in cmok toršico. Jaz bi tud imela takšnega učenca... Ognjič

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

21. sep 2009 21:45

He, he, he, ampak ne lažem, veš, japaja.....čisto zares. Evo, vidiš, Ognjič že ve..... Ja, se je res drl, meni in še eni tršici..... Uf, pa same mladenke okoli naju, on pa nama okoli vratu plane....

Ostala dva sta samo roki dala.....in se veselo nasmejala......in eden od njiju je v prvi evropski peterki tegaa prvenstva, sva res mal važni bili.......

Ja, res prijetni občutki........ Je lušno imet take dijake, ja.....take fejsta fante. Itak.

rimljanka - zasebno mnenje

neznan uporabnik

22. sep 2009 8:37

Ja Rimljanka, sem zapopadla, da si dobila mwamwa in ti tudi verjamem. To, da sem ti napisala, da "zdele si me pa!" sem napisala z intonacijo fovšije (ne morem pomagat, če takega zapisa ni možno oddati, ko bom imela pluskota, bom prilimala dvignjen palec in vse ostale simpatične smeškote)! Občutki so prijetni, res je. Kadar jaz koga, ki nekje uspe ali zadane na lotu, poznam, se mi tudi zdi, kot da bi sama uspela ali zadela na lotu. Pa tudi solidarnostno trpim, če gre kaj narobe. (uf, kaj sem jaz en angelček !) japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti