Praženje ali kuhanje čebule

gartner3  

član od: 16.9.2009

sporočila: 66

22. sep 2009 7:36

Ežoj, mislil sem na recept "ala Garti", da ga preizkusite in ocenite. Zvečer mi ni uspelo za računalnik, ker smo s sosedi ponovno pozno v noč obujali spomine na vikend in hrano. Sem pa sedaj 07.20. za računalnikom in štart. Samo še za nasvet vas bi vprašal, kako na kakšen način tu na forumu napišeš tisti tapravi recept z opisom priprave??? Garti gartner3

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

22. sep 2009 9:40

Ja, saj je čist simpl: greš v RECEPTI, v desnem zgornjem kotu imaš napisano kaj pritisnuti in slediš.

ežoj

gartner3  

član od: 16.9.2009

sporočila: 66

22. sep 2009 10:48

EŽOJ, za po ........ !!! Po treh urah natančnega v "nulo" opisovanja in nasvetov, bla, bla, bla, mi je pri ODDAJI RECEPTA ZMRZNILA internetna povezava in tako je šlo VSE V NIČ. Mislim, da bom zgrizel to mojo škatljo. Res škoda, ker sem se izredno potrudil. Malo kasneje, ko se pomirim bom ponovno poizkusil. LP, Garti gartner3

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. sep 2009 10:57

Meni pražena čebula obupno smrdi in se ji izogibam na vse možne načine. Če se ne gre brez tega, počnem pa variacijo na "šalotko v stifadu" (recept za stifado je v bazi). Skratka, opečem čebulo na vročem maslu, potresem z rjavim sladkorjem in dodam tistemu mesu, ki se pač kuha. Bodisi da delam nekaj kot stifado (ker ta pravi je zajčjim mesom, to mi pa najbolj ne potegne), sem pa tako izboljšala tudi puranovo meso, zraven sem pa servirala opečen riž z ananasom. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti