Dobra gostilna - bled in okolica

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

tema odprta - 16. sep 2009 16:27 | ogledi: 13.288 | odgovori: 7

Kot pravi ze naslov teme, iscem dobro gostilno v blizini Bleda. S prijatelji iz tujine se namrec dobimo na Bledu in bi sli skupaj nekaj dobrega pojest. Na zalost je moje poznavanje gostiln na temu koncu enako 0.

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

16. sep 2009 17:05

Vsekakor gostilna Mangart na Rečici. Običajno se dobro je tudi v hotelu Ribno, dokaj popularna je tudi gostilna Tulipan v Lescah. Lisa

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

17. sep 2009 16:26

Vsekakor je gostilna Tulipan zelo primerna, kar se tiče lokacije, hrane in tudi urejenosti. Sem namreč leščanka in gostilno dobro poznam. Predlagam pa tudi gostilno Lovski dom Stol, kjer je hrana cenovno mnogo bolj ugodna vendar vsekakor okusna. Nahaja se v Završnici pri Jesenicah in tam si lahko ogledate tudi medvede...zelo zanimiva lokacija. http://www.sloveniaholidays.com/gostilna-lovski-dom-stol?map= angie

neznan uporabnik

17. sep 2009 22:02

Lovski dom Stol slovi po ogromnih (in tudi dobrih) porcijah. Ne vem, če je še vedno tako. Je pa tam bolj domače vzdušje, medved je zanimiv (pa pustimo živalovarstvenike), mislim tudi, da imajo dihurja ali kuno ali nekaj podobnega ravno tako na ogled. Meni v Tulipanu ni bilo ne vem kako za dol past, takih gostiln je veliko, Stol je malo drugačen. Pa ne zaradi velikih porcij, zaradi lokacije, ker je bolj na samem in če sediš na vrtu, je bolj natur. japaja

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

9. nov 2010 16:32

Ali je kaj novega na Gorenjskem?

 

Kje bi se dalo kaj dobrega po zmerni ceni pojesti med Bledom in Radovljico?

Kaj menite oziroma kakšna je primerjava z gostilno/pizzerijo Sova v Lescah?

 

 

rdkapica

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

9. nov 2010 17:39

V Radovljici grem jaz zmeraj k Matičku. Krasne pice, še posebna zanimivost - kebap pica ( z tistim nastruganim mesom iz kebapa in polivko). Sploh do študentov na bone so zelo velikodušni - tam za 2€ dobiš celo kosilo - juho, solato, glavno jed in še pijačo. Pa naj še kdo reče da so gorenjci škrti. tunna http://titabota.blogspot.com/

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

9. nov 2010 20:57

Peglezn na Bledu je meni zelooo všeč

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

10. nov 2010 12:25

Mogoče tudi Grajska Gostilnica v Radovljici? Ebonlass

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti