Robotski sesalniki

Blitva  

član od: 9.5.2007

sporočila: 61

18. sep 2009 17:28

Ta zadeva gotovo ni tako kot vodni sesalec, ko imaš po končenem sesanju na sporedu še čiščenje sesalca, ko si ga na postaji kjer se polni enkrat sprogramiraš in mu nastaviš kdaj ti naj začne čistiti nimaš več drugega dela, kot da mu izprazniš posodo za smeti in prah, drugače pa dela na baterije, ko pa gre baterija h koncu se gre sam polnit na polnilno postajo, ki je priklopljena na elektriko. Jaz sem dobila v kompletu še rezervne filtre, stransko in veliko krtačo, dve virtualne stene v katere moraš dati baterije, sesalec pa z njimi omejiš, da ne more v prostor kjer ne želiš da ga počisti, potem sem dobila tudi rezervne krpice za vlažno brisanje ploščic parketa ..., rezervno UV lučko ki dezinficira tla.Strinjam pa se, da je boljše da ga ne gledaš kako dela, ker imaš občutek da je "butast" . Od kar ga imam saj zjutraj v miru pijem kavo,kajti ko v dnevno posije sonce ni več izdajalskega prahu, ki te opozarja kako vestna gospodinja si Blitva

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

18. sep 2009 18:24

Saj JE butast.....saj je stroj, a ne?

rimljanka - zasebno mnenje

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

18. sep 2009 18:46

Kaj se pa zgodi s franžami preproge? Ena moja preproga je debela kakšen centimeter in pol.

Vanja

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

18. sep 2009 19:29

Ko gledam te posnetke, se mi zdi, da je ta zadeva zelo glasna in ima prav zoprn zvok. Sicer ga imetniki verjetno uporabljate v svoji odsotnosti, pa vseeno - a je res tako glasen??

rrr

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

18. sep 2009 19:49

ribaracarak je napisal/a:

Ko gledam te posnetke, se mi zdi, da je ta zadeva zelo glasna in ima prav zoprn zvok. Sicer ga imetniki verjetno uporabljate v svoji odsotnosti, pa vseeno - a je res tako glasen??

rrr
Ja, je kar glasen in težko zraven kaj delaš. Lahko pa si daš slušalke na ušesa Lp, Asja

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

18. sep 2009 19:57

Ja kako ga potem nekateri uporabljajo ponoči???

Atina

Blitva  

član od: 9.5.2007

sporočila: 61

18. sep 2009 20:18

Mislim da je to zelo odvisno koliko imajo spalnico odaljeno od prostora kjer čisti , mirnega spanja vsekakor ne zagotavlja in se ga še bolj sliši ponoči ko je vse mirno čez dan ko pa povsod nekaj brni, računalnik, radio, tv, mali gosp.stroji pa ni tako moteč, najlepše pa je da opravlja svoje delo ko nas ni doma Blitva

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

19. sep 2009 7:40

Ima katera doma tudi muca, ki se veliko misi? Razmišljam ravno zaradi tega o nakupu robota, pa me zanima kako sesa mačje dlake? ursula-ce

Blitva  

član od: 9.5.2007

sporočila: 61

19. sep 2009 8:38

Moja kolegica ima doma psa in mačko, ki se zadržujeta v spodnjih prostorih hiše, tam pa imajo tudi "štrapacno" kuhinjo z jedilnico in tako rekoč malo dnevno sobo to je tako za hitre sosedske obiske in je zelo zadovoljna, le posodo za smeti mora večkrat čistiti, ker ima njen sesalnik bolj majhno, poskusila je mojega, ki ima litersko posodo in še to krpico za vlažno brisanje in pravi da si bo kupila takšnega kot imam jaz, starega po premaknila za zgornje prostore Blitva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti