Ideja - nasvet

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

11. sep 2009 11:08

Čvekica Kje se nahaja ta tvoj prostor- lokacija in ali je možen najem? syu

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

11. sep 2009 11:10

Se popolnoma strinjam z Vendelino. V današnjih časih si skoraj vsak želi take ideje in verjemite, da če bi jo kdo imel, bi jo raje izkoristil zase. Je pa res, da lahko vsak navrže tukaj kakšno idejico kar tako, pa čvekica najde med njimi kakšen preblisk in naredi iz nje spodobno poslovno idejo. matilda

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

11. sep 2009 11:54

Jaz sem za to, da odpreš trgovino z eksotičnimi začimbami in zelišči. Bom tvoja najbolj zvesta stranka ;) RadaJem

neznan uporabnik

11. sep 2009 12:40

Res je, brez dodelanega poslovnega načrta ni nič. Hvalabogu, smo letos tudi to absolvirali. Čeprav jaz niti šnops idej ne obelodanjam. Kaj pa vem, koliko je treznih?! Oziroma, kot pravijo, ni dobre zgodbe brez dobrega scenarija... je lahko le jamsession, ampak to le bolj za boeme.. japaja Sporočilo je spremenil(a) japaja dne 11. 2009 12:41 Sporočilo je spremenil(a) japaja dne 11. 2009 12:43

čvekica  

član od: 23.10.2008

sporočila: 62

11. sep 2009 16:13

Najprej hvala za odziv. Poslovni prostor se nahaja v manjšem kraju na obrobju. Gostinski lokal sem že oddala v najem. Ta prostor bi rada izkoristila tako, da bi tudi sama delala. Podjetje vodim že 10 let, niso mi tuji papirji, vodenje in ostale zadeve. Poudarek je na tem, da bi rada delala sama, seveda kakršnokoli dejavnost bi pričela izvajati, bi zraven zaposlila še ustrezno izobraženo osebo, sama bi pa naredila še kakšen dodatni tečaj. Prvotna zamisel je bil kozmetični salon, vendar je prostor dovolj velik za dve dejavnosti, torej bi se lahko odvijala še kakšna dodatna dejavnost, potem je bila prisotna že zamisel o manjši pekarni, peki kruha in peciva za sprotno prodajo, imeli smo pa tudi že interesenta za zasebno zobno ordinacijo. Rada bi iznašla pravo stvar, s katero bi lahko dolgoročno poslovala. čvekica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti