Popoldanska obrt ali sp?

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

11. sep 2009 11:53

Poleg tega se na svoji občini pozanimaj, ali namenjajo kakšna sredstva (večinoma so nepovratna) za samozaposlitev. Mamamia mamamia

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

11. sep 2009 13:54

Če imate doma kmetijo, lahko prijaviš kot dopolnilno dejavnost peko slaščic/kruha oz. kar koli že nameravaš.

Aja, je že Darjuška isto napisala Atina

Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 11. 2009 13:55

harmonika  

član od: 24.4.2008

sporočila: 217

11. sep 2009 14:40

pozanimaj se tudi na zavodu za zaposlovanje ,kjer se tudi nudi pomoč za samozaposlitev v kar lepem znesku...piši mi ma zs lp harmonika

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

11. sep 2009 15:46

evo ena inf., ki mi jo je poslala ena od uporabnic kul slo portala. Živjo, lani sem odpirala s.p. Popoldanska obrt ne obstaja več. ker sem jaz drugje zaposlena, sem plačevala samo prispevke na davčno cca 80€. Če pa si brezposelna, se boš morala samozaposlit (na mesec stroškov cca 300€, brez plače). Če si prijavljena na zavodu, dobiš 4.500,00€ nepovratnih sredstev pod pogojem, da narediš neko izobraževanje( shnell kurz), ki ga organizira zavod za zaposlovanje, se samozaposliš, s.p. pa moraš imeti odprt najmanj 2 leti, če ne moraš denar vrniti. S.p. lahko registriraš tudi na VEM točkah (traja10 minut), ma ne vem, če je to tudi v Sežani. Pri nas v Pivki je. Za obratovalno dovoljenje pa bo mal težje. Če je ima prostor,kjer misliš to dejavnost voditi že obrtno dovoljenje (napr. za trgovino z živili) je v redu, če ne,ga je treba pridobiti, to pa traja in je povezano z nemajhnimi stroški. Potrdilo za prostor moraš pridobiti od sanitarne inšpekcije, požarnega varstva, električne meritve,... Upam, da sem kaj pomagala, Mislim, da je vse jasno. najbrž ne bo nič iz tega.Se bom šla vseeno še pozanimat. hvala vsem za trud in odgovore. Italjani imajo pregovor: Šoldi fa šoldi, merda fa merda. in točno tako to je pri nas. na žalost. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti