Pomivalni stroj candy cdf 8315

PISTACIJA  

član od: 7.1.2007

sporočila: 105

tema odprta - 10. sep 2009 7:18 | ogledi: 6.368 | odgovori: 3

Pozdravljeni. Kupila sem omenjeni stroj. Vem, da je bilo na temo pomivalcev že veliko napisanega,

mene pa zanima, če ima kdo ravno takega ali podobnega. To je moj prvi stroj, pa me zanimajo

izkušnje, predvsem za zlaganje kozarcev, tistih na pecljih. Pa kateri od programov pride najbolj

prav, jaz bi najraje izbrala kar hitrega 30 min. Noter bi pa šlo vse od mastnih ponev, plastičnih

skled, tudi kak pekač. Hvala vnaprej.

Pistacija

PISTACIJA

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

10. sep 2009 8:00

30 minutni program je za manj umazano posodo.Če boš na tridest minut dala prati mastno zasušeno ponev, mislim da ne bo oprana. Jaz perem na 70 stopinj 96 minut.Posoda je bleščeče čista. petardica

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

10. sep 2009 8:26

Petardica.Se strinjam s tabo.30 minutni program,je za malo umazano posodo.In ne za mastno posodo in podobno.Tud sam vse perem na 70 stopinj.Uporabljam tablete od Calgonit,tiste k daš cele noter z ovojem+sijaj Calgonit.In je posoda brezhibno čista in sijoča.Sol pa kopujem od tablesol.Zelo dolg zdrži ker so debele,in se ne raztopijo hiter.Kupim jih pa v Mercatorju.Se mi pa zdi,da po Somat tabletah,ni tok sijoča posoda.Ko sem te kupil,je bila fuul razlika.Sej posoda oprana je bila.Sam ne tolk sijoča,kot je zdej oprana z Calgonit tabletami. lp Miele Miele

gardelin  

član od: 8.1.2009

sporočila: 73

4. avg 2012 16:34

Pozdravljeni ! Da ne bom po nepotrebnem odpirala teme, bom kar tukaj napisala, da zaradi spremembe dimenzij kuhinje prodam nov, še zapakiran vgradni pomivalni stroj Canddy CDI 1010( 60 cm) ali pa zamenjam za 45cm.

 Lep dan vsem na kulinariki !

gardelin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti