Picerija ali špagetarija v lj

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

6. feb 2014 13:30

Sklepam, da je Perpetua s to izjavo mislila, da generacija +45 še pomni, da je bila Parma nekoč alfa in omega, vsaj tako so mi rekli starši, zato še dandanes radi zaidejo vanjo. Ker sem hodila na filofaks, smo parkrat zavili tudi tja, pa me njihova pica ni prevzela. Bolj fast food varianta, kot pa neko kulinarično doživetje. Preprost, itak smo pa vsi mladi v srcu, tako da lahko zaradi mene naročiš tudi Happy Meal v Mcdonaldsu :)

Gigi_84

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

6. feb 2014 13:36

@ognjič

 

saj mi vse jasno. sprijaznit se pa ne morem. kaj pa vem, letos bom 44, nasledjen 45 in pol kaj? bo mi neka al nam diktirala kam naj gremo jest pico, pa na kero lokacijo obujat spomine? Na ja, aj bo ta tudi prišla na metlo.

eh...

 

Lp

preprost

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

6. feb 2014 13:44

@ gigi, ti si mi ok. saj ni ne vem kaj. je pač plc naše mladosti pa enkratnih pic. pa sok so meli un iz automata.

 

zaj pač govorimo o lj. saj tudi pri nas v mb je bla pač majolika. pa astoria. takrat.

 

Jz Perpetuo lahko razumem, ne razumem pa njene izjave. Če se j zmotila naj se korigira. Ker tale izjava je moteča za vse nad 40 al 45 plus.

 

Pa tudi za mlajše. Ni korektno omenjati let, spolov,vere itd in pol še dodat za km je kdo primeren.

Saj ma šanso, naj se skorigira.

 

Lp

preprost

perpetua  

član od: 11.10.2008

sporočila: 338

6. feb 2014 18:03

Mislila sem točno to, kar je napisala Gigi_84.

perpetua

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

6. feb 2014 22:19

Ok.

 

lp

preprost

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. feb 2014 9:00

Ne vedoč za smer, v katero je šla tale tema, ravno danes sem kolegici iz kulinarike v ZS omenilda, da je po 45. letu vsse bolje in da je vsak dan boljši.

Zdaj, če ima tole kaj veze s tem, ali se hodi v Parmo ali ne, je drugo vprašanje.

Je pa tako, da gre človek v gostinski obrat po hravno in po druženje in tudi po nek sklop simoblov in spominov in kar je še tega.  Sama nisem kakšna blazna fenica pic  - če jo jem, jo jem po smučanju (paše, samo ne tega početi v Avstriji), v Lj. pa na centrskih lokacijah. In grem tja vedno z osebami, s katerimi imamo neke skupne teme, skupne spomine (vključujoč tudi simpatijo, ki se je razvila po eni junijski plohi in smo šli v Foculus na pico, da ne bi bili mokri). Skratka, če je v hravni, pa v kavah itd....tudi to, potem je okej. Če pa kdo išče zgolj gostinski lokal bo pa, prossto po MBrandu, ostal prazen, neodvisno od polnosti želodca.

Hm, je pa treba do te modrosti enkrat priti. V dobro vseh bolj-ali-manj vztrajnih je fino, če se do te modrosti pride enkrat around forty.

Tko je shvatio, shvatio je.

Vendelina jr.

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

8. feb 2014 22:27

V glavnem- bili v Kavalinu, večer je rešila družba, dvomim da se bomo tja vrnili na pico. 

Saša

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

8. feb 2014 23:18

 

 

@saša tenks za info. da nm hodil brezveze tja

 

 

Pa lih na Valentinovo pridem. . eh bom že zmislil Parmo raje

Hvala še enkrat na info.

 

Lp

preprost

bivsamiska  

član od: 23.8.2006

sporočila: 47

8. feb 2014 23:24

Ni čisto v centru, ni pa tudi preveč daleč od njega.

Ob Ljubljanici na Prulah je Trta. Priporočam.

http://www.trta.si/

Vesna555  

član od: 19.1.2012

sporočila: 56

9. feb 2014 1:56

bivsamiska je napisal/a:

Ni čisto v centru, ni pa tudi preveč daleč od njega.

Ob Ljubljanici na Prulah je Trta. Priporočam.

http://www.trta.si/



 

ahhh...no vsak po svoje ampak Trta...kot so včasih rekl, da na čevape morš pa v Čada...

Vesna555

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti