Picerija ali špagetarija v lj

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

5. feb 2014 21:51

Prihodnji čas ni prava izbira, preprost.

V Šiški se ravno ne tare picerij, no. Čeprav, takoj čez obvoznico, nasproti Hoferja so res dobre.

In, enkrat na leto pač plačaš kak evro več, če si v centru. Ne bi se jaz zdaj pretirano sprehajala po mestu brez potrebe, sploh ne tam, kjer so (in to je marsikje) drevesa. Menda je jasno, zakaj. Pa naslednje dni bo treba malo na sveče paziti tudi.

rimljanka

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

5. feb 2014 21:57

Sashika, nisi povedala, kaj je zate dobra pizza

Svojčas je bila v Ljubljanskem dvoru meni dobra: tanka, hrustljava, ne preveč obložena, z mozzarello in iz krušne peči, zame pet osnovnih pogojev za dobro pizzo

Kako je zdaj, ne vem, kakor tudi za druge pizze v mestu ne, pišem bolj zato, da poveš, kaj ti pričakuješ od dobre pizze.

Parma in podobne so pogače in ne pizze , to da je majhna in "visoka" pa ne pomeni, da je manj testa, ga je pri veliki lahko še manj.

lp

mzm

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

5. feb 2014 22:04

Jao, Rimiljanka. Saj je v strogem centru tudi ok. Pa tam kjer ti omenjaš še bolje. V Šiški pa tudi. Ne lih na glavni cesti. Maš pa prav, da trenutno je čas pač tak, da se ni kaj preveč po tem ledu za šetat okoli. Mimogrede padeš pa si kaj zlomiš. Malo bomo pač potrpeli pa bo. Saj bo kmalu vsaj vreme ok. Tam nekje aprila ali maja. Bo že.

 

 

Lp

preprost

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

5. feb 2014 22:06

Sem malo poguglala in vidim, da spada Kavalino pod Kaval Group (to sem sicer že prej sklepala po imenu), kar jim definitvno štejem v prid. V bistvu so vse njihove restavracije dobre, kar se odraža tudi na cenah. Konkretno Kavalina še nisem poskusila, zato je ne morem oceniti iz prve roke. Nikjer tudi ne piše, če so pice iz krušne peči, kar je zame sploh osnova, da so lahko rečem, da je pica okusna. Če imajo krušno peč, mislim, da ne boš zgrešila.

Gigi_84

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

5. feb 2014 22:09

Se pridružujem mnenju Gigi.

 

 

Lp

preprost

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

5. feb 2014 22:20

@mzm:dobra pica- napolitana (ne čisto tanko testo), z dejansko mocarelo, ker pico z "običajnim" sirom prebavlham 3 dni, paradižnikovo omako in svežo baziliko. Dve piceriji, kamor se vračava vsakič ob obisku moževih staršev, sta trenutno predaleč, greva konec meseca. 

Ker sva v bližini Trubarjeve, bova najbrž poskusila kar Kavalino, lahko greva peš. nekako mi v teh razmerah ni do parkiranja, kljub temu da je, kot pravi Rimljanka, center za hojo precej nevaren zaradi padajočih vej. 

 

Hvala, poročam kako je v Kavalinu!

Saša

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

5. feb 2014 22:32

Jaz bom naslednji teden en dan v Lj. Bom tudi jaz šel preverit tole. Kolikor sem pa do sedaj slišal, je čisto korektno. Ni lih ono, da pdeš v komo, je pa po mnenju mojih prijateljev iz Lj čisto ok.

 

 

Drevesa pa strogi center, ja. Res se treba pazit

 

 

Lp

preprost

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

5. feb 2014 22:34

Nujno poročajta, zdaj pa že mene firbec matra :) Pa pazita na glavo!

Gigi_84

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

5. feb 2014 22:45

Eh, po moje ni kaj strašnega. Pač greš po sredi Trubarjeve, da ti lih ne rukne sveča na glavo. Dreves pa tam ni. Al sem pa jaz pozabil. Anyway, jaz grem pa, če se lomi vse. Treba je it dalje oz narej...

 

 

Lp

preprost

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

6. feb 2014 8:26

Meni najboljša pica je v Azur-ju, par postaj s 14-tico iz centra,imajo pa tudi dokaj velik parkirni prostor.

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti