Picerija ali špagetarija v lj

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

5. sep 2009 22:15

Meni ima Paparoti božansko hrano,če le ne bi bilo tako zoprnega osebja. Res ne rabim,da me nekdo grdo gleda med tem ko jem... Sicer glede pic nimam ravno izkušenj,najboljše so mi še vedno Hram Gorjan (pri Komendi) drugače pa zmagajo solate: La storia in Focolus Roncolino

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

6. sep 2009 8:56

že zelo dolgoo nazaj sem kar redno hodila k Čerinu ob Ljubljanici(mislim da Trubarjeva). Parkiraš pri Rogu ob Ljubljanici.Nikar me ne zaušesa,če ga tam ni več.Všeč mi je bil njihov solatni bar,pa tudi pice.Nad njimi pa je bila špagetarija,sicer ne vem,če je lokal isti ali povezan,bodo pa verjetno drugi bolje vedeli,saj je šlo že kar nekaj Ljubljanice mimo,ko sem bila tam nazadnje. anaeva

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

6. sep 2009 9:59

Ni več pizzerija, bila je pa dobra, ja. zzak1977

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

7. sep 2009 8:26

drejcek je napisal/a:

V cityparku imaš kar nekaj izbire v prvem nadstropju, parkiraš v garažni hiši

[prismojeno]Drejček
Drejcek, saj si ne upam skupine najstnic peljat v City park. Bili smo v Via Pizzi v Grosuplju in v Paparotiji (iz Domžal v smeri Kamnika). V obeh smo bili zadovoljni. V Paparotiju so me pozitivno presenetili s solatnim krožnikom. Dobila sem solatno skledo. Pa tudi postrežba je bila OK. Včeraj pa zmagal Mc... Hvala vsem za pomoč! K

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

7. sep 2009 11:02

anaeva je napisal/a:
že zelo dolgoo nazaj sem kar redno hodila k Čerinu ob Ljubljanici(mislim da Trubarjeva).Parkiraš pri Rogu ob Ljubljanici.Nikar me ne zaušesa,če ga tam ni več.Všeč mi je bil njihov solatni bar,pa tudi pice.Nad njimi pa je bila špagetarija,sicer ne vem,če je lokal isti ali povezan,bodo pa verjetno drugi bolje vedeli,saj je šlo že kar nekaj Ljubljanice mimo,ko sem bila tam nazadnje.anaeva

Tudi jaz sem kot študentka hodila k Čerinu. Zdaj ga ni več, je pa na istem mestu nova restavracija, imenuje se Kavalino in je prav tako dobra (pica je super).

saša

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

7. sep 2009 17:32

o hvala spagon,bo treba malo obujat spomine anaeva

ledenka_  

član od: 27.12.2009

sporočila: 581

16. jun 2012 19:59

Da ne odpiram nove teme.

Jutri bova s sestro cel dan v Ljubljani. Mesta ne poznava prav dobro pa me zanima

če se nahaja kakšna dobra pizzerija v okolici Topniške ulice.

Obe sva bolj zbirčni tako da je pizzerija najbolj primeren prehrambeni obrat za naju.

Že vnaprej hvala za odgovore

lp

ledenka_

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

16. jun 2012 21:26

Piazza na Parmovi ni prav daleč. Ne vem pa, če je v nedeljo odprta. Drugače je pa Topniška dolga in moj nasvet je vezan na del, ki je blizu Dunajske.

rimljanka

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. jun 2012 22:45

piazza je odprta ob nedeljah! moja najljubša v lj 

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. jun 2012 22:46

ja pa blizu tudi la storia na linhartovi v podhodu plava laguna. imajo veliko testenin, pa tudi pice. meni je hrana tam bila vedno dobra, še ko sem na bone jedla..

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti