Skladiščenje buč

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

4. sep 2009 20:37

No, lepo prosim, ne smetite toliko teme, ste napisali sploh kak pameten nasvet?

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

NUŠA  

član od: 29.9.2006

sporočila: 44

4. sep 2009 20:56

Tako zimske kot hokaido buče se shranjujejo na hladnem, zračnem in ne vlažnem prostoru.Pobirajo se pred prvo zmrzaljo, saj ne smejo zmrzniti. Buče so zrele takrat, ko lupine ne morete predreti z nohtom ( naj enostavnejši preiskus), ko pa ji režete ohranite pecelj in še na vski strani kašen centimeter glavne trte. Ostale, ki pa niso dozorele pa čimprej porabiti. Rimljanka in Tatjana sta dali tudi dobre nasvete. Veliko uspeha pri shrajevanju. Nuša NUŠA

asket  

član od: 29.6.2009

sporočila: 41

4. sep 2009 21:00

Nuša, hvala! Ni vrag, da mi ne bo ratalo kakšne prezimiti... lp vsem asket

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

4. sep 2009 21:19

Oprosti Rimljanka, ampak vsake toliko malo smeti ja ne škodi. Sploh če je tak siv dan kot je danes pol pride prav malo heca. Se pa v tej temi ne bom več oglašal, obljubim. Čeprov bi se dalo o smetenju kej povedat samo eni si pač lahko tukaj vse privoščijo, vse napišejo, mimogrede koga ozmerjajo pa je vse prav. Ok sem že tiho. Pa lepo spi. LP hedonist

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti