Hrbtenica, skolioza, iščem ortopeda v lj

gyokuro  

član od: 24.8.2006

sporočila: 16

tema odprta - 3. sep 2009 13:09 | ogledi: 3.106 | odgovori: 4

Boli, boli pa škripa in škrta in to pri 25ih!

Imam precej visok bolečinski prag ampak, ko te vsako jutro med lopatice zabode da ti zmanjka zraka je pač težko se pretvarjat, da je to običajno.

Torej, imam hujšo skoliozo hrbtenice, operirano v Valdoltri pred dobrimi 12 leti. Zadnjih 8 let imam konstantne probleme s tem ali onim kolenom, sedaj peto..hrbet pa je vsak dan hujši.

Iščem kompetentnega ortopeda, po možnosti v Ljubljani in na koncesijo, saj sem študentka, ki se naokoli prevaža z kolesom.

..ker nimam strašnih izkušenj z medicinskega foha sem precej zgubljena ampak, ko me na 'profi' ortopedski praksi ob razlagi problemov, ko se človek poskuša naročit za 1pregled, gladko preusmerijo na nevrologijo mi pa res zmanjka idej..

prosim, povejte izkušnje, dobre ortopede..

gyokuro

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

3. sep 2009 13:18

Poskusi v Artrosu v tehnološkem parku (Brdo). borka7

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

3. sep 2009 15:58

Pri kolenih in petah res ne vem, ampak pri bolečinah v hrbtenici obisk nevrologa ni slaba ideja. Lisa

gyokuro  

član od: 24.8.2006

sporočila: 16

3. sep 2009 18:04

ja Artros je bil moj prvi klic, so rekli, da se posebej s hrbtenicami ne ukvarjajo..da mi priporočajo nevrologa, njihovega zunanjega sodelavca, ki ima ordinacijo na KC moja situacija je hrbtenica, ki je z tremi palicami in večimi vijaki fiksirana v vretenca in zato negibna, razen v predelu vratu in spodnjih vretenc predvidevam, da je na kulinariki sigurno kakšna uporabnik/ca, ki ima znanca, sorodnika, ki je v otroštvu/puberteti imel operacijo skolioze zanima me kako se po npr. po10+ letih počutijo oni, imajo kakšne težave.. sama sem dosti plavala, telovadila in bi rekla, da nisem ne ekstremno pretiravala ne zabušavala, tako, da mi ni jasno kaj naj sedaj, ko zaradi bolečine raje sploh ne grem tečt gyokuro

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

4. sep 2009 8:13

Imaš ZS. Lp zzak1977

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti