Nova trgovina z dekoracijami za torte, kekse, peciva

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

12. sep 2009 21:30

Tudi mene je že neslo tja. Robe bo zadosti in ne bo se nam treba sekirat, če bomo imelie kak evro viška. Se bo dalo zapravit. lp Vesna

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

12. sep 2009 23:06

Upam, da bodo imeli manjše pakiranje krem perle, ker sem včeraj kupila v PV 14 kg tega. Porabila pa 1 kg. Nekaj bo romalo v skrinjo, ostalo pa h Goljatu. Rabi mogoče katera kaj? Pa tudi cena za tičino maso ni pretirana. Jaz so sedaj kupujem pri Ramsu, pa sem zadovoljna, je pa res, da sem potem "prisiljena" več peči tort. Na, sedaj bom pa še bolj, zaradi te maslene kreme. Jelenckova

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

12. sep 2009 23:46

Jelenckova, prav spraševala sem za krem perle in si je gospa zapisala. Jo bi pa sama rabila malo, ja :))) Jaooo 14 kg, zakaj pa si kupovala toliko - a ni bolj simpl sam naredit :)

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

14. sep 2009 12:37

katka lopatka je napisal/a:

Jelenckova, prav spraševala sem za krem perle in si je gospa zapisala. Jo bi pa sama rabila malo, ja :))) Jaooo 14 kg, zakaj pa si kupovala toliko - a ni bolj simpl sam naredit :)

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5
Ne, jaz sem jo hotela kupit, ker mi je res dobra. Iz nje sem naredila 4 kreme za torte in z njo sem še torte namazala, predenj sem jih oblekla v tičino. Si jo bova z Goljatom razdelila, pa bo. Katarina, to je v bistvu osnova za masleno kremo, vendar je ta veliko bolj dobra in pride taka puhasta. Osnovo zmešaš z margarino in vodo ali kakšno drugo tekočino-jaz sem v eno kremo dala kavo in je prišla kavna maslena krema. Moje torte so doživele totalen uspeh!:) Jaz kar ponosen na sam sebe. Jelenckova

sladkosnedko  

član od: 6.2.2008

sporočila: 223

14. sep 2009 14:03

Jaz sem interesent za 1 kg tičine in 1 kg krem perle. A to po pošti potuje

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

14. sep 2009 14:20

Jelenckova, jaz bom verjetno enkrat pozimi interesent za krem perlo. A bo na voljo?

Atina

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

14. sep 2009 14:36

sladkosnedko je napisal/a:

Jaz sem interesent za 1 kg tičine in 1 kg krem perle. A to po pošti potuje

Ja, ne vem pa koliko znaša poštnina. Lažje bi bilo se nekje dobiti: Lj, Ce, mogoče še Mb. Jelenckova

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

14. sep 2009 14:38

Atina je napisal/a:

Jelenckova, jaz bom verjetno enkrat pozimi interesent za krem perlo. A bo na voljo?

Atina
Hm, rok ima ta krema do konca decembra. Jaz si jo bom ta teden vzela, kolikor jo rabim, ostalo jo peljem naprej v Škofjo Loko. Dala jo bom pa v zamrzovalno skrinjo, po porcijah seveda. Jelenckova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti