Nova trgovina z dekoracijami za torte, kekse, peciva

spela  

član od: 31.8.2001

sporočila: 350

tema odprta - 3. sep 2009 10:30 | ogledi: 32.324 | odgovori: 101

Za tiste, ki rade/radi pečete in okrašujete vaše izdelke. Včeraj sem po dolgem času šla skozi podhod Ajdovščina v Ljubljani in našla eno na novo odprto trgovinico, kjer prodajajo razne okraske za torte, kekse, peciva. Imajo razne rožice (pakirano), mrvice, perlice, drobne kroglice ... različnih barv (vse je na tehtnico in si vzameš sam). Potem sem videla še razne čokoladne "ostružke" različnih barv in še in še. Veliko je tudi poročnih okraskov, ne vem koliko vrst konfetov. Še dobro, da se mi je mudilo in sem imela v denarnici samo malo drobiža, drugače bi bila denarnica zelo stanjšana (zaenkrat še čakajo na POS terminal in se lahko plačuje samo z gotovino). Prodajalka je rekla, da bodo dobili še več dekorativnih izdelkov, ker so se šele odprli in dobivajo vedno nove stvari.

Poleg tega imajo v trgovini še ne vem koliko vsrt bonbonov, tudi za diabetike, žvečilne gumije vseh velikosti - vse na tehtnico.

Skratka meni se zelo dopade in letos bodo takšni božični keksi in pecivo, kot jih še ni bilo.

Če bo katera7karteri šel pogledat, naj sporoči še svoje mnenje.

LP

LP

Spela

cheleste  

član od: 9.8.2007

sporočila: 238

3. sep 2009 10:57

o,o...super,dobrodošla novica,hvala... cheleste

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

3. sep 2009 12:29

jaja, hočemo vse vedet!!!! bannanna_v_slo ;)

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

3. sep 2009 16:19

Jooooooj, zakaj si to povedala, sem hotla malo prišparat, zdaj pa ne bo nič iz tega.Pa vseeno hvala za tako koristno informacijo, letim tja. lp Vesna

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

3. sep 2009 17:19

Poročajte!!!

Atina

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

3. sep 2009 17:40

Predvsem imajo veliko bonbonov! Mislim da se splača počakat do novembra ko naj bi bila trgovina napolnjena z vsem kar naj bi prodajali.

Perlice in podobno imajo zelo poceni, 100gr ...0,95€, torej je kg 9,5€ in je veliko cenejše kot v Pekarni Vrhnika ali pri meni :) imajo pa samo srebrne perlice :(

Rožice so katastrfalno predrage :(

 

no pa da ne odkrijem vsega, pejte si same pogledat :)

 

lp

Pitončica

spela  

član od: 31.8.2001

sporočila: 350

3. sep 2009 17:42

Pri rožicah je tako, da je npr. spredaj napisana št. 2,20, cena je pa zadaj. Jaz sem dala za 12 majhnih rožic 1,2 €. Tisto spredaj je pa verjetnpo neka šifra, čeprav sem tudi jaz najprej mislila, da je cena. Spela

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8685

3. sep 2009 18:22

Sem bila na obhodu. Nič kaj pretresljivega, razen bonboni na vago... Sem več pričakovala.

 

Pozdravček!

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

3. sep 2009 21:15

Ja, kar poročajte, saj smo radovedni tudi tisti, ki v Ljubljano hodimo bolj po redko. Vsaka informacija bo dobrodošla. Pa lepe pozdravčke iz štajerskega konca. regina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti