Cena jutranjega varstva v šolah

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

2. sep 2009 21:00

Moja hči hodi na nekoč (ne vem če je še vedno) največjo ljubljansko šolo in jutranje varstvo je le za prvošolčke. Brezplačno. Se pa seveda plača zajtrk, v kolikor je otrok naročen nanj. Za drugi in tretji razred jutranjega varstva ni - so nekateri starši že izpostavili to na sestankih z ravnateljico, pa smo dobili odgovor, da ministrstvo tega ne plača. Tako pač je. Pa verjemite, da se marsikateremu staršu tudi sredi Ljubljane začne delovni čas ob sedmih, pouk je ob 8.10, prečkati pa je potrebno zjutraj strašno prometno Dunajsko cesto. In marsikdo nima starih staršev, ki bi otroke spremljali v šolo. Ko je bila hči v drugem razredu sem jo odložila pred šolo ob 6.45 in je sedela pozimi v avli, ki se odklene ob sedmih, spomladi pa pred šolo in čakala uro in pol. Ni šlo drugače. V tretjem razredu sem vzela prve dni v septembru dopust in sem jo peš spremljala v šolo in iz nje, jo opozarjala na nevarnosti, na previdnost in se celo šolsko leto tresla, dokler me ni poklicala, da je v šoli. Ja, zato smo ji kupili tudi mobilni telefon. Issi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti