Mikrovalovne pečice

melita222  

član od: 17.4.2007

sporočila: 13

tema odprta - 2. sep 2009 9:20 | ogledi: 4.309 | odgovori: 13

Živjo Ali ste že videli tele mikrovalovne pečice.... Z takšen denar, more it sama v trgovino, pripravit hrano, jo dat vase in nakoncu postrečt :D :D :D

 

* CENZURA ZARADI REKLAMIRANJA *

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

2. sep 2009 22:01

... in najdeš jih na strani ceneje.si :)

Atina

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

2. sep 2009 22:43

Ne vem, kaj si nam hotela povedat s tem, da si začela tale forum.

Ravno tako, kot prodajajo čevlje za 20 Evrov prodajajo tudi take, ki stanejo 500 Evrov ali več, pa se nihče ob to ne spotika. Enako velja za torbice, pa obleke ali pa, pomisli na avtomobile.

 

Dragi in poceni vsi služijo istemu namenu.

 

 

Vanja

melita222  

član od: 17.4.2007

sporočila: 13

16. sep 2009 7:56

Mene je pač šokirala cena, tako kot tudi pomojem večino :))) Mi pač je smešno kolko stanejo :) melita222

neznan uporabnik

16. sep 2009 8:30

Ja res so gastronomsko velike cene :))9 Ni ti jasno :D elektro

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

16. sep 2009 8:37

Zdej če ti je smešno ali pa ne je povsem vseeno. Ti je Vanja lepo povedala. Ob tem je pa pomembno, da se zavedamo da gre pri teh mikrovalovkah za kvalitetno tehnologijo, materiale in s tem tudi varno in odlgo uporabo aparata. A si se tudi kdaj vprašala , kako lahko tak "tehnološki" čudež stane manj kot sto evrov ? In ali je sploh varen ? Debat o škodljivosti mikrovalovk je bilo veliko in ni da bi jih ponavljal take poceni variante pa so sumljive razvno zaradi teh vplivov. Tako da, sam sem nikoli ne kupujem tehničnih artiklov po raznih Hoferjih, Lidlih in kaj vem kje še vse in nikoli ne nasedem na smešno nizke cene, ki same po sebi povedo, da tak artikel ne more biti ne vem kaj. Pregovorov o tem je pa tudi kar nekaj in ljudska modrost ponavadi ni iz trte zvita. To je moje mnenje sevesda pa imaš ti pravico do svojega in zato se še naprej veselo smej mikrovalovkam ki stanejo tam okrog tisočaka , smeješ pa se lahko tudi tistim, ki to kupujejo. LP hedonist

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

16. sep 2009 19:51

Redno uporabljam mikrovalovno, nič kaj posebnega ni moja...ampak Hedonist ni važno kak materila, firma....tista za dva jurja je pa res pretirana a ne? petardica

gartner3  

član od: 16.9.2009

sporočila: 66

16. sep 2009 20:53

melita222 Brez mikrovalovke si ne znam več predstavljati kuhanja oz. pečenja. Na tržišču so se do sedaj pojavljale le manjše, namizne mikrovalovke do cca. 30L volumna. Trenutno je na tržišču za kupit (Mercator tehnika - Črnuče) z 50% popustom (stari design) ena izmed najprostornejših in najmodernejših namiznih mikrovalovk Whirlpool JT 359. Cene takih mikrovalovk se gibljejo vse do 500,00 EUR. MIKROVALOVKE-PEČICE, KI PA JIH OMENJAŠ TI PA SO POPOLNOMA NEKAJ DRUGEGA. To so najmodernejše vgraadne navadne pečice z vsemi operacijami katere imajo poleg vsega še funkcijo mikrovalov. Cene so sprejemljive samo za tistega, ki zna tako pečico do popolnosti uporabiti. Samo primer: pečeš ogromni kos pečenke v navadni pečici. Ko bo notranjost spečena boš na površju mesa že lomila zobe. Pri teh pa boš dosegla v 30-40% času lepo zapečeno skorjo ter mehko notranjost pečenke. Upam, da sem ti odgovoril na tvoje vprašanje. Pa lahko noč, Garti gartner3

čokobananca  

član od: 19.4.2009

sporočila: 132

17. sep 2009 0:00

Mislim, da ne moreš primerjati teh mikrovalovnih pečic s tistimi, ki jih imamo navadno doma. To so mikrovalovne za gostinske obrate in mikrovalovne (vgradne), ki nadomeščajo navadne pečice. čokobananca

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

17. sep 2009 6:50

Ja, tole je pa tako, kot bi primerjali navaden kombi za prevoz blaga s kombijem, ki je reševalno vozilo. In se čudili, zakaj je komb-reševalno vozilo tako zelo drago......

Skratka, ne škodi, če najprej temeljito pogledamo, potem se nam malo verjetno zgodi, da jabolka pomešamo s hruškami.....

rimljanka - zasebno mnenje

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

17. sep 2009 8:05

Atina je napisal/a:

... in najdeš jih na strani ceneje.si :)

Atina
Kdo bi si mislil, a ne? Pa celo elektro se temu čudi... Draga melita222 in elektro, lastnik tega portala nudi tudi plačljivo oglaševanje in se bo stran "ceneje.si" lahko ves čas vrtela na vidnem mestu... Ognjič Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 17. 2009 08:07

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti