Čevapčiči lidl

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

3. sep 2009 21:10

dragička je napisal/a:

Mene pa bolj skrbi, če bi tako zdravo živela, gledala v vsako žlico, ki gre k ustam..., na koncu me pa povozi avto ali letalo.  

Pozdravček!

 

 

Dragička, ob tem sem pa skoraj s stola padla!!

Vanja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

3. sep 2009 21:11

PISTACIJA; 29. 8. si menda imela piknik, bi se spodobilo, da nam poročaš........................

rimljanka - zasebno mnenje

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

3. sep 2009 22:05

Dragička, usoda je usoda. V naši ulici je živela ena gospa, ki je pila ko smuk. In veš kako je umrla: povozil jo je tovornjak z Radensko.

Kaj veš, kaj je zdravo.

 

F r i n a

neznan uporabnik

4. sep 2009 11:38

Kyara, bodi vesela, da ti nos dobro služi, to je zlata vredno. Na konc pa itak - še ene parkrat po 10 let (če?) in čao ragaci! Zatorej Carpe diem! japaja

branka171

sporočila: 218

5. sep 2009 17:18

Kaj delate čevape na roke?? Na bolšjaku sem kupila strojček za 5€ s katerim 1,2,3 narediš osem čevapov hkrati. Mi na misel ne pride da bi kupovala že narejene. Se podpišem pod Kyarin način življenja. Kar se le da naj bo domače- po starem. branka171

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

6. sep 2009 10:07

Najbolje da tudi krave vsi doma redimo in travo za njih...hmmm, v banjo, travo pa na balkon? V glavnem vsak, ki na nekem pikniku enkrat, dvakrat na leto ne more pojest par kupljenih čevapov se preserava (razen če gre res za zdravstveno stanje, v primeru katerega pa tudi jaz srbskih ne bi jedel kot je že nekdo omenil). Piknik le ni neka prominentna zadeva, tam smo da pojemo par nezdravih jedi, zraven spijemo kako pivce ali ducat, in se poveselimo s prijatelji.(tako imamo tudi kak lep spomonček ali posnetek :) ) Že sama peka na oglju je orto nezdrava, če smo zdaj pikolovski kaj je v redu za nas ali kaj ne, tako da domači ćevapi ne doprinesjo kaj veliko... Tako da ta milijon evrov še vedno smatramo kot skrajno neumnost katero lahko človek izusti... zzak1977

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

6. sep 2009 19:50

zzak:.

ežoj

PISTACIJA  

član od: 7.1.2007

sporočila: 105

9. sep 2009 13:10

Piknik je seveda uspel. Čevapčiči so bili Spar, in sicer bolj užitni, kot tisti Ave kao sarajevski. Bilo pa je seveda še domačih ražnjičev iz domačega pujsa, ti so pa pri nas vedno zelo dobri. Pa pečena paprika. In ko je več sort vsega, se poje vsega po malem. Čevapčiči so pa itak taka zadeva: če so čisto zanič, se jih ne poje veliko, če so kolikor toliko dobri, gre pa nekaj čevapčičev in nekaj ostalega mesa. Vsekakor pa niso niti smrdeli niti imeli kakega sumljivega priokusa. Torej so za na hitro ali kot izhod v sili povsem dobri, cenovno pa več kot ugodni. Pistacija. PISTACIJA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti