Čevapčiči lidl

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

29. avg 2009 17:00

Mislite si kaj si hočete. Jaz za svojimi izjavami in dejanji stojim. Ne morem pojesti naše čudne mešanice, pa da je ne vem kaj. Požrem vse živo, takih čvapčičev kot jih pri nas prodajajo v trgovinah pa res ne. Najbrž že zato, ker gor ne piše, kaj vse je notri.

Tudi živo ali pa crknjeno žabo, črva, kačo....dajte mi kaj hočete, vse požrem, tudi surovo meso....samo ne naše mešanice za čevapčiče.

Pa se delajte norca iz mene kolikor hočete, posmehijte se, kaj me briga! če ne gre, pač ne gre! Vzrok? Ne bom ga napisala, ker boste še bolj pljuvale po meni!

Miljon evrov? Seveda nisem snob in ti evri bi mi še kako prav prišli, ampak kar je NE to je potem res NE pri meni!

Kyara

Avena  

član od: 14.7.2003

sporočila: 277

29. avg 2009 18:42

foxpapa je napisal/a:
Daleč najboljši čevapi in ostalo meso za roštilj ali druge potrebe je pri mesarju "ŠTAJNBIRT" nasproti pumpe OMV v Škofji loki. se splača. Letošnji dobitnik nagrade OBRTNIK LETA, ima meso slovenskega in BIO porekla. Se skrije Merkator in podobni trgovci. lp Foxpapa
Tole pa več kot drži Avena

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

31. avg 2009 20:48

Kyara, mene pa vseeno zanima, kaj je tako groznega v masi, da bi raje pojedla črva kot slovensko maso za čevape. Jaz imam sicer tudi raje one kod Želje na Baščaršiji :) ampak tudi naši se mi zdijo ok, če ni drugega. No, upam, da boš povedala, kaj se ti tako gravža. Lp, RadaJem

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

31. avg 2009 20:56

Čao, no, meni je pa ravno po obisku Srbije upadel apetit po čevapih. Pa ne zaradi higiene al kaj takega, ampak preprosto mi ni bila všeč masa. Povsem premalo začinjeno za moj okus, pa premalo pečeno tudi. Pa smo jedli na različnih koncih, povsod enako. Pri nas doma anmreč namečemo notri svašta začimb, tudi kupljena masa oz. pripravljeni čevapi pri nas so dosti bolj začinjeni. Ampak k sreči sto ljudi sto čudi, pa se ravno pravo povprečje .... Lep pozdravček, S. (http://nevemkaj.moj-album.com/album/10877539/)

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

31. avg 2009 23:30

Ah, eni ne razumete pesniške svobode Kyare. Za milijon pomeni odločen ne.

F r i n a

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

1. sep 2009 2:33

Če bi bila kYara postavljena pred dejstvo, na eni strani en milijon evrov, na drugi par čevapov, sem prepričana, da bi jih pojedla.

Kar pomislite, ljudje za par tisočakov koga stran spravijo (umorijo), ne pa, da nekdo ne bi nekaj pojedel. Ko ljudje vidijo kupček denarja, izgubijo pamet.

Nikoli ne reci nikoli.

 

Vanja

feferon  

član od: 27.8.2007

sporočila: 114

1. sep 2009 8:14

A sem jaz edina (no, poleg frine), ki fraze "niti za miljon evrov" nisem vzela dobesedno? Saj pri nas tudi rečemo, da si gorenc raje zvrta luknjo v koleno, kot nekaj podari, pa nisem videla še nobenega gorenjca z luknjo v kolenu:) feferon

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

1. sep 2009 8:16

Seveda, da ni vzeto dobesedno ..., saj jaz sem razumela. Še sama imam dosti takih "si dam koleno vrtat", "pljuni mi v obraz", "za nobeno blago sveta"...

Pozdravček!

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

1. sep 2009 12:35

Pa dejte no, ne meglo spuščat: povejte, kaj je treba pojest za milijon evrov, sem pripravljen

ežoj

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

1. sep 2009 12:58

Ežoj, a ti tudi 

rrr

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti