Težave s kožo shar peia

tema je zaklenjena

sarcika  

član od: 25.8.2009

sporočila: 1

tema odprta - 25. avg 2009 11:35 | ogledi: 1.153 | odgovori: 1

Jst pa rabim eno pomoč..

Doma imamo 4-letnega shar peia, pred dvemi leti je imel težave z kožo zaradi nepravilnega prehranjevanja, veterinar mu je dajal neke inekcije in do zdej je blo use OK...

No zdej ko smo se odpravli na dopust smo ga pustili pri babici u varstrvu... in ta 2 tedna je jedu samo merkatorjeve konzerve..Danes ko smo se vrnili nas je skoraj kap...gobec ma ceu trd,zguban koda bi imeu okoli 50 let, po repu in nogah ma rane katere si je sam z zomi izpraskau.Sej ko se mu je to začelo delat so ga odpeljali veterinarju ampak se ji pes ful boji tko da ga niso mogli spravit v ambulanto tako da so ga 3 veterinarji vlekli not ampak zaman, so rekli naj pride gospodar keterega pes uboga...

In zdej nevem kaj nrdit al naj mu namažem kremo na rane, nevem...

Če kdo ve kaj naredit naj pove al pa usaj svetuje, ki se mi pes ful smili...vrjetno ga bom peljala k veterinarju.. samo to njihovo zdrauljenje traja, mogoče je imel gdo podobne težave in mi bo pomagal..Itak pa bo zdej jedu samo še brikete in to tiste katere mu je že prjšnjič predlagal veterinar... Hvala

sarcika

sarcika

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

25. avg 2009 11:42

Si postavila vprašanje v že odprti temi, je nova tema povsem odveč.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti