Tuna v lastnem soku?

neznan uporabnik

30. jul 2010 15:46

In še bistvo: Tko je shvatio, taj je skopčao japaja

Lakica  

član od: 24.7.2008

sporočila: 254

2. avg 2010 9:08

Safcol je najboljša in pa Rio mare. Ostale - LIdl, Hofer se lahko kar skrijejo, sam "pac" po domače. Lakica

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

25. feb 2011 11:59

Sem končno preizkusil to hvaljeno Hoferjevo in sem precej razočaran. Kupil sem vse, poizkusil pa to nagrajeno v oljčnem olju, o katerem ni ne duha ne sluha, praktično je notri voda. Notri je kar precej "žaganja", čvrste tune pa tudi ni, kar je lepih koščkov so mehki in prav nič čvrsti. Okusa pa tudi ni.

Tako da me kar zanima kako so delali ta test.

Ostajam na Rio Mare, Safcol in Calvo, malo menjam ker jo jem vsak dan, da ni skozi enako. Za moj okus je Rio Mare kar najboljša, razen seveda kakšnih specialnih delikatesnih kozarčkov.

Od diskontnih se mi pa zdi da je Eurospinova še najboljša. Pri Hoferjevi me malo zmoti tudi cena, ki ni nizka, pa še malih ni, za malico je pa velika konzerva prevelika.

Me je kar strah probat še ostale v navadnem olju in lastnem soku :)

Commis débarrasseur

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

25. feb 2011 14:08

zzak1977, mogoče te bo presenetilo, ko boš probal ostali 2...

Meni so sicer Hoferjeve v olju zanič, tista v lastnem soku pa odlična. Sem mislila, da je bila ta nagrajena...

Mogoče ni tako žive barve, kot riomare, ampak še zdaj se spomnim predavanja iz gimnazije, ko je profesorica povedala, da natrijev glutaminat je tisti, ki zraven ojačanega okusa in konzerviranja da živalskim izdelkom tako rdečkasto barvo. Tako da...

Si grem odpret konzervo Hoferjeve tune v lastnem soku.

Ostalih dveh pa ne kupim več, je res samo žaganje, v tej je pa lep kos. Javi, ko boš poskusil!

čoko

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

25. feb 2011 14:10

Aja, pa še to: Calvo je pa meni tako slana, da še male konzervice ne morem pojest!

čoko

jgirl  

član od: 13.7.2010

sporočila: 66

25. feb 2011 17:40

Meni je Hoferjeva tuna v slanici super. jgirl

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

14. mar 2011 8:41

Preizkusil sem sedaj vse, v lastnem soku je super, priznam, sploh za kuho, za malico mi je pa še vedno bolj všeč Riomare zaradi olja in primernejše velikosti. Tista tapoceni je pa stvar ki sem jo po dolgem času vrgel v smeti brez slabe vesti, nazadnje je bil to Tina nacho. Tri kosti sem našel, pa je nisem pojedel tretjino, okus grozen, izgled pa še bolj.

Commis débarrasseur

gerna  

član od: 26.11.2007

sporočila: 228

14. mar 2011 9:01

zzak1977 je napisal/a:

Sem končno preizkusil to hvaljeno Hoferjevo in sem precej razočaran. Kupil sem vse, poizkusil pa to nagrajeno v oljčnem olju, o katerem ni ne duha ne sluha, praktično je notri voda. Notri je kar precej "žaganja", čvrste tune pa tudi ni, kar je lepih koščkov so mehki in prav nič čvrsti. Okusa pa tudi ni.

Tako da me kar zanima kako so delali ta test.

 



Commis débarrasseur

 

Se popolnoma strinjam s tabo. Tudi jaz sem zelo razočarana nad njo, še bolj pa moj mož, ki jo je samo odprl, zagledal vse tiste kosti in jo odrinil od sebe ter si šel iskat Riomare, hoferjevo pa je na koncu  pojedla naša psička, ki je pa tiste kosti niso motile.

L.P.

gerna

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

14. mar 2011 17:39

vedno kupujem Hoferjevo tuno, vendr ne v olju, in mi je od vseh, ki se dobijo pri nas, še najbolj všeč. Kosti v njej še ni bilo nikoli, tisto zmleto in razpadlo čudo sem pa večkrat srečala pri RioMare kot pri Hoferju. Očitno je odvisno od sreče, kaj dobiš. Lep pozdrav Sonja

violy  

član od: 12.3.2011

sporočila: 38

14. mar 2011 17:55

Meni je daleč najboljša tuna Eva. Ni v lastnem soku, je v rastlinskem in v olivnem. Vedno so zelo lepi fileji notri, malo olja, veliko tune, zelo kvalitetna in izjemno dobra. Priporočam. Prav tako so zelo dobre tudi sardine Eva (isto v olivnem olju in v rastlinskem). Gre za jadransko sardelo iz neprimerno čistejšega morja od italijanskih in španskih tun. violy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti