Bled- gostilna ali...

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

28. jun 2010 13:07

Muchas gracias para conexion, percibe.  Sino sabe, huevos sin salsa.

Treba bo mal prevedit, ena dobi izpuščaje če vidi španščino ( pa ne gre, poleti, kratki rokavi pa izpuščaji ).

V prvem mojem zapisu, sem Vendy izrekel ljubezen (  sicer mal po pesniško, da v meni tli ogenj ( fuego )), na kar ona odgovori, da ob takih pesniških forah, dobi kurjo polt ( cocinax ), in me sprašuje, kako si upam tako javno. Jaz odgovorim ( sicer rahlo prostaški ), da je treba imet jajca ( huevos ). Pa, saj je španščina čisto enostavna.

ežoj

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

28. jun 2010 13:27

ežoj je napisal/a:
huevos sin salsa. ežoj
Jajca v omaki zvitorepka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. jun 2010 18:16

Ma to je človek misli, da je treba znati plesati salso....... Vendelina jr.

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

30. jun 2010 11:45

No, vidis, kaksni nesporazumi pridejo z nepoznavanjem jezika....... . zvitorepka

kaja45  

član od: 29.6.2007

sporočila: 95

30. jun 2010 12:57

Ja bog pomagaj..... res bog pomagaj, da človek na kulinaričnem forumu vpraša za nasvet o dobri gostilni. Blasfemija! Je boljše z družbo priti kakšno uro prej, narediti anketo na ulicah Bleda, najti zmagovalno gostilno, rezervirati mizo za n-število oseb in nato lahko prideš spet čez en teden, ko bodo imeli frej. Jupi! kaja45

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

1. jul 2010 22:38

TudI Vam naj Bog pomaga,pa hvala.

mesni

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

1. jul 2010 23:11

kaja45 je napisal/a:
Ja bog pomagaj..... res bog pomagaj, da človek na kulinaričnem forumu vpraša za nasvet o dobri gostilni. Blasfemija! Je boljše z družbo priti kakšno uro prej, narediti anketo na ulicah Bleda, najti zmagovalno gostilno, rezervirati mizo za n-število oseb in nato lahko prideš spet čez en teden, ko bodo imeli frej. Jupi!kaja45

Eccotiga, neprevidna si kaja45.

Zdaj zdaj boš slišala, da bi morala že lani zajahati googla če se rada letos oblizovala nad kremšnitami.

Že veš, ane? Saj se pri nas tako prevede tisti   tko je shvatio... a ne

nola

neznan uporabnik

1. jul 2010 23:56

Pa kaj, sej če se pelješ v izvidnico iz Kobilja do Bleda ali iz Brkinov do Bleda...bencin itak ni več kot slabih 20 evrčkov. To pa res ni tak problem! (O, pa je, ja! Za ta denar že cel teden kuham)Je pa res, da če nimam za skočit na Bled prečekirat situacijo, se tut nimak kej afnat z enimi kremšnitami? Lepo doma čiči pa čaki !? Grrrr.....Glede kremšnit: pojma nimam. Bi pa šla od ene do druge kremšnite in povsod malo poskusila (če bi nas šlo recimo 4, bi vsakič naročili eno kremšnito in 4 vilice, povedali, da smo s Kulinarike in da se pripravljamo na enega od pissing tekmovanj in ni hudič, da Gorenjci ne bi štekali naše varčnosti?)Nimaš kej tlele neki "Bog pomagaj" hehe..!

Pomagaj si sam in bog ti bo pomagal.

japaja

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

2. jul 2010 8:43

He he, jaz sem iz okolice in niti pod razno ne bi zaupala nasvetu naključnih mimoidočih lokalcev glede dobre hrane strelka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

2. jul 2010 9:49

Kaj pa je tu čudnega? Prav z veseljem bi šla lovit ežoja okoli Blejskega jezera, on ta čas komot po špansko serenadira. Vmes bova pa slalomirala od ene gostilne do druge ter degustirala.

BTW, a je na Bledu tudi kaka mehiška oziroma španska restavracija?

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti