Dodelitev otroka v skrbništvo in razgovor z kliničnim psihologom

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

14. avg 2009 15:27

No, saj sem uredila. Tem pa ti ne moreš zbrisati, lahko bi samo vsebino.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

14. avg 2009 18:40

Draga IO! Recimo, da je moj poklic zelo blizu področju na katerem si sedaj žal znašla. Vse to ni lahko za nikogar od vas, še manj pa za vašo deklico, ki je razpeta med dva, ki sta njena starša in jih ima enako rada. To bi morala biti njena izključna pravica, v katero se ne bi smel vmešavati nihče. Pa vendar v praksi ni tako. V vojni med bivšimi partnerji so otroci velikokrat zgolj "gorjača" s katero neusmiljeno mahajo drug po drugem, bolečin otroka pa v svoji ihti niti ne vidijo, dokler ni prepozno. Brazgotine na duši otroka bodo slednjega spremljale celo življenje. Posledice bodo vidne šele pozneje. Mislim, da ravnaš prav in upoštevaš otroka pred svojimi interesi. S tem mislim tvoje spoštljivo govorjenje o njenem očetu, čeprav sama ne čutiš tako. Prav vseeno je, kako ravna njen oče. Svoje manipulacije bo na koncu plačal sam, verjemi. Takšna nepoštenost se navadno kasneje zelo hitro obrne proti tem, ki jo izvajajo. Glede pregleda sodnega izvedenca ( mislim, da gre za to, kajne?) pa naj te pomirim. To niso pregledi, kjer bi direktno prišli do odgovorov. Gre za diagnostiko pri kateri so uporabljene različne metode. Skupaj ste vabljeni tudi za to, da strokovnjak lahko opazuje neposredne interakcije med vami. Potolaži se, vem pa da ni prijetno, je pa potrebno... Lepo te pozdravljam in ti želim čimprejšnjo rešitev vsega hudega in mirno življenje. kara

IO  

član od: 13.8.2009

sporočila: 5

14. avg 2009 19:31

Draga Kara in ostale, hvala za nasvete in vzpdbudne besede. Upam, da se reši čimprej za obe. Hvala, IO IO

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti