Kako očistiti blazino za papasan?

Lee Ann  

član od: 11.2.2006

sporočila: 90

18. avg 2009 11:37

LOC je odlično Amwayjevo čistilo, no saj je prav vse od Amwayja odlično, ker smo pa ravno pri čiščenju, je LOC definitivno najboljši, za tisto, kar čistimo, za nas in naravo. Lee Ann

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

18. avg 2009 11:43

kje se pa kupi?

meeshka  

član od: 6.11.2008

sporočila: 43

18. avg 2009 12:08

Tako kot Oriflame..Avon in te stvari..rabiš posrednika, ker ne moreš kupit kar tako, ali pa se vpišeš itak te to nič ne stane in imaš ogromno ugodnosti kot član! (lahko si samo kot kupec za lastno uporabo, prodajaš drugim, ni treba razvijati verige, če nočeš, kot npr. Oriflame.) Jaz kupujem pri moji mami in vseeno dobim po članskih cenah :) stvari so prijazne okolju, se razgradijo tako, da ne škodujejo. Učinek pri čiščenju je fantastičen, ne poškoduje rok, ne smrdi, pravzaprav imajo vsa čistila prijeten blag vonj. Jaz uporabljam, kar se da, čistilo za wc, tablete za pralni stroj, čistilo za kopalnico, pralni prašek, detergent za pomivanje posode, mehčalec za perilo - ki je odličen! Se opravičujem, ker sem zašla s teme :) meeshka www.neomele.com naša grebenarka in www.agamysh.cz naš weimeranec Sporočilo je spremenil(a) meeshka dne 18. 2009 12:10

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

19. avg 2009 9:26

Kaj mislite, zakaj se udobni stol ne imenuje "mamasan"?

F r i n a

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

19. avg 2009 10:31

Ja seveda, v njem mame bolj malo počivamo..sem pa jaz svojega (papasana) včeraj zvečer zvlekla na teraso, da bom po vzoru LeeAnn gledala zvezde. Se je pa vanj takoj udobno namestil naš mali kuža, tako da bo izgleda to bolj kužosan...

Lee Ann  

član od: 11.2.2006

sporočila: 90

19. avg 2009 11:03

Frina, misli mi bereš tako mu rečemo, ko imamo nečake na obisku ali počitnicah, 2 izmed njih sta še dojenčka in ko smo poleti zunaj, tako lepo spita vsak v svojem mamasanu, da ju kar pustimo, da se sama zbudita, jima je tako udobno, da se prav nič ne pustita motiti, pa še ptički lepo pojejo, pa sama narava je okoli, pa še varna sta, ker sta v mamasanu kot v odprtem jajčku, jima kar zavidamo Papasan pa sem zase preimenovala v pupasan, zato ker ko rečem, če mi le uspe, da grem v pupasan to pomeni, da grem počet kaj zase, brat knjigo ali kaj drugega, kar je prava dragocenost in v pupasanu pravi quality time zame. V pupasanu sem med dopustom eno noč kar zaspala, večer je bil tako lep in kar ni se mi dalo noter, moj dragi me je prišel pokrit z odejo in okoli 3h zjutraj sem se zbudila in tako prijetno je bilo, da sem z zvezdami zaspala nazaj. Papasan, mamasan, kužosan, pupasan - pa še in še Jaz si razlagam, da se mu tako reče zato, ker je tako udoben, da vsemu rečeš pa pa in greš sanjat Tortica, naše mucke so ga tudi takoj odkrile, jih pogosto premeščam v naročje, da se lahko usedem, one že vejo, kaj je dobro Če boš uživala pod zvezdami, ti želim prav lep počitek, ugajalo ti bo Lee Ann

Lee Ann  

član od: 11.2.2006

sporočila: 90

19. avg 2009 11:17

Ravno sem se slišala s prijateljico in dala mi je idejo, da bi se blazine lotila kar s peno za sedežne in sesalcem, kot sem sama že to počela, da pa bi jo potem čez ograjo dala ali kako podobno namestila in jo enostavno oprala s kirherjem, kar se mi zdi praktično, mislim, da se blazina ne bi preveč poškodovala, saj na kirherju lahko reguliraš jakost pršenja oziroma curka.. Potem pa bi jo dala sušit v senco. No, možna rešitev, če se prej ne spravim v čistilnico.. Lee Ann

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti