100€ in menjava službe

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

13. avg 2009 21:19

100€ je malo denarja pri plači 1000€, pa ogromno, pri plači 500€.

Če so pričakovani stroški višji od 100€, je računica preprosta: se ne splača.

Če pa je slabše plačana služba znosna in ne odhajaš zaradi slabih pogojev- ostani kar tu.

F r i n a

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

14. avg 2009 18:42

gre za brutto plačo 580: 740€ anitram1

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. avg 2009 19:00

Je pač tako, da se človek malo zboji sprememb in v tem kontekstu se oklepa napačnih bilk in si pravi, da je pač boljši hudič, ki ga pozna, kot hudič, ki ga ne pozna. Sama sem zamenjala kar nekaj služb. In se mi je zgodilo, da sem dobila službo, kjer je bila tudi razlika v plači takole bolj zanemarljiva kot ne in tudi težave s parkingom so bile in ajoj, pisarna je bila manjša...in sodelavci so bili drugačni in bolj tiho so bili...in še nekaj takih totalno nebistvenih razlik. V prejšnji službi pa sem se s sodelavci maksimalno fino razumela, samo tista služba ni imela kakšne perspektive in sem vedela, da bo treba kaj drugega najti in sem našla. Samo, kot sem rekla, pisarna je bila drugačna, mebl je bil drugačen, parkiranje je več stalo in v bifeju niso naredili take vroče čokolade, kot so jo naredili v prejšnjem....In če verjameš ali ne, jaz sem prvi teden nove službe, ki je bila objektivno dobra odločitev in mi je omogočala nadaljnji razvoj, videla samo te danes totalno brezvezne detajle. Jasno, da sem parking uredila v dveh mesecih. Jasno, da sem napredovala in prišla do boljše plače. Okej, pri meni je šlo za formalno nedoločen čas. Tisto prejšnjo službo pa so v enem letu ukinili (pripojitev k nečemu drugemu) Skratka, anitram, sporočilo si verjetno razbrala. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti