Računovodski program sap

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

tema odprta - 12. avg 2009 17:15 | ogledi: 7.429 | odgovori: 3

Ali morda kdo pozna računovodski program v Sap-u, oziroma ali obstaja kakšen link v slovenščini, kjer bi pisalo kaj več o tem. Zanima me predvsem program za osnovna sredstva.

Lp,

anitram1

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

13. avg 2009 8:26

hvala Lizzie, vendar bi še vseeno vprašala a še kdo ve kaj več o tem programu. Nekje sem slišala, da je za začetnika kar zahteven. anitram1

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

13. avg 2009 9:27

Najbolj se obnese, če imaš ponudnika/avtorja programov kje "pri roki", še posebno, če si začetnica na tem področju in boš potrebovala pomoč pri uvajanju, pa tudi kasneje, ko si že "notri", je tudi kdaj potrebna kakšna pomoč. In prav pride tudi, če ima kdo drug v bližini enak program in ti lahko kakšna kolegica pomaga z nasveti. Sicer pa o tem ponudniku ne vem nič, imamo na našem področju "avtohtonega", katerega programe pa uporabljajo po celi SLO in imajo predstavništvo tudi v prestolnici. Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti