Zmanjšanje prsi

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

tema odprta - 12. avg 2009 16:48 | ogledi: 18.930 | odgovori: 114

oj, dolgo se že odločam za zmanjšanje prsi in mislim da se bom počasi resno odločila za ta poseg, zdaj pa si je kakšna forumašica dala zmanjšat prsi, imam kar nekaj vprašanj, lahko mi piše na zs, drugače pa vsake informacije dobrodošle, tudi od tistih ki niste imele tega posega...

lp

ursyy

PACKA  

član od: 23.9.2003

sporočila: 344

12. avg 2009 20:08

Zmanjšanje zaradi zdravstvenih razlogov ali zmanjšanje zaradi estetike? Će je zaradi zdravstvenih razlogov, potem poskusi z napotnico. V kolikor se odločaš samoplačniško, potem ti lahko le svetujem dobrega kirurga in seveda obvezen počitek po posegu in ne dovoli, da cena ne vpliva na izbiro kirurga. Vse informacije boš dobila iz prve roke, pri kirurgu. Spraševanje takole na široko ti ne bo dalo kakšnih posebnih rezultatov in objektivnih odgovorov. Jaz sem imela lepotni poseg, ki sem ga opravila pri dr. Glumičiću v ZG. Dobro opravi in s čim manj bolečin. PACKA

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

12. avg 2009 20:37

oj, malo iz zdravstenih razlogov malo pa tudi videza, namreč stara sem 20 let, visoka 160 cm, kg 55, prsi pa košarice 85 d, dosti krat me peče med lopaticami, prsi me motijo pri teki itd...bom probala preko zavarovalnice, če ne bo šlo, pa na lastne stroške, ja sem že dosti slišala o glumičiču, saj je tudi eden med katerimi se odločam, ampak najbolj bo k odločitvi vplival posvet...kaj o kirurgu tončič si slišala kaj?? ursyy

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

12. avg 2009 20:59

Tole ne bo ravno tema za Ežoja.

Moja mama, ki je imela podobne probleme, takrat pa so bili nederčki neratregljivi, ima na ramenih udrtine na ključnici. Od teže, ki jo ta del telesa povzroča. Spominjam se, da je imela do krvi ožuljeno od naramnic.

Enake zgodbe pripovedujejo tudi njene sorodnice, saj je to rodbinska značilnost.

Lahko mi verjamete, da sem samo molila, da bi ne dobila teh genov....

F r i n a

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

12. avg 2009 21:12

....Tole ne bo ravno tema za Ežoja.... zakaj pa to?? ...ja tudi jaz upam, da moji otroki nebodo imeli tako velikih... ursyy

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

12. avg 2009 21:15

ja hvala bogu, da imam ravno prave, sem pa zadnjič na fizioterapiji videla eno mlado damo ubožico, je dejala da zbira denar za operacijo, ker ima zelo hude težave zaradi teže balkonov, s hrbtenico. Ja je pa imela kar dobro mero, +95, nisem spraševala, a mislim, da bi se marsikateremu moškemu kar izbulile oči, če že ne kaj drugega... anitram1

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

12. avg 2009 21:18

če ima takšne, te pa ji nebi zdravstvo odobrilo, čudno... ursyy

mejtika  

član od: 5.6.2006

sporočila: 48

12. avg 2009 22:07

Mene pa zanima, če slučajno kera ve, pod kakšnimi pogoji ti zmanšanje prsi plača zavarovalnica! mejtika

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

12. avg 2009 22:13

kolko sem jaz brala, morejo bitit kar velike, potem bolečine v hrbtenici pa tako dalje... ursyy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti