Zmanjšanje prsi

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

5. nov 2009 21:11

juma sem bila v la pachi, 2 x, pa še to je preveč:) Vendelina jr., mogoče se je tudi meni zgodila napaka v tipkanju...:) ursyy Sporočilo je spremenil(a) ursyy dne 05.nov 2009 21:18

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

5. nov 2009 21:55

Pozdravljene, ker imam tudi jaz probleme z velikimi prsmi( upam, da sem pravilno sklanjala), bi rada samo izvedela od Sensi, kje v Brežicah je tista trgovinica, ker bi jo tudi jaz rada obiskala. Zaenkrat lahko kupim nedrček samo v Lisci, ki pa imajo kar visoko ceno. Lp, Rmeli Rmeli

sensia  

član od: 17.4.2009

sporočila: 98

6. nov 2009 12:20

Rmeli,trgovinca se nahaja v središču mesta na glavni ulici zraven cerkve.Ja zelo poceni pa sigurno ni.Je podoben rang kot lisca +eu -eu odvisno kaj ti bo pasalo.Meni so itak pravi samo tisti,ki so dragi.Ti jih bo pa gospa,ki je tudi lastnica z veseljem dala za probat tudi cenejše (ni ena tistih,ki bi silila samo drage izdelke),sam jaz sem kr hitro ugotovilsa,da če hočem,da vse stoji na svojem mestu moram kupit kompaktne modele ,ki so pa tudi dražji.Rajši dam malo več in sem glede kvalitete in izgleda res zadovoljna.V trgovini dela tudi ena punca,ki je zelo prijazna in se res trudi sam ji mogoče še malo izkušenj manjka,tako ,da če boš naletela na njo vprašaj gdaj dela šefica in pojdi za prvi nakup k njej,ta gre s tabo kr v kabino in ti vse naštima,ti povem ,da je razlika očitna.Pa javi kako si obavla ,srečno sensia

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

13. jan 2010 10:48

kavica kako je zdaj s tvojo operacijo?? ursyy

kavica  

član od: 8.4.2006

sporočila: 83

27. jan 2011 15:03

Lep pozdrav po dolgem času. Vesela, srečna in s še z malo bolečin , ja zmanšali so mi prsi. Sedaj sem en teden po operaciji in vesela, da sem se odločila za ta korak. Saj je sedaj boleče, vendar dolgoročno vem , da bo potem veliko lažje, saj so mi odvzeli kar precej "tovora". Zato vsi ,ki še zbirate pogum , kar pogumno. kavica

lovebeyba  

član od: 25.1.2010

sporočila: 122

27. jan 2011 15:53

Kavica srečno še naprej in čim manj bolečin ti želim :) lovebeyba

čebela87  

član od: 31.3.2011

sporočila: 1

31. mar 2011 12:20

Pozdravljene! Tudi mene zanima zmanšanje in dvig prsi. Imam namreč 90D (včasih tudi E - odvisno od modela modrca (temu nekako ne moreš reči modrček :)); obseg pod prsmi je 93cm okoli njih pa 112cm. Sem nižje postave (150cm) in to res ne paše na moje telo. Mojemu najdražjemu se ne zdijo nič napačne :) mene pa ovirajo pri vsakdanjih opravilih, v službi (delam kot natakarica in res mi ni prijetno, da me nonstop nekdo bulji vame). Zaradi teže me večkrat boli hrbtenica včasih tudi vrat in vse ostalo (sploh ko se napnejo pred menstruacijo). Zdravnica me noče poslati na pregled k plastičnemu kirurgu zaradi moje starosti (23 let), saj meni, da sem samo v fazi ko mi ni nič všeč?! Kako naj prepričam zdravnico, da mi napiše napotnico? Samoplačniško žal ne bo šlo, saj preko študentskega dela ne zaslužim toliko... lp, Čebela čebela87

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

31. mar 2011 12:26

Ena moja prijateljica je imela podoben problem, tudi višine je iste, pa še oblačila se je skrajno neprimerno,... Prsi si je dala zmanjšati že v 4. letniku SŠ. Mislim, da je šla v Zagreb, potem je pa na preglede hodila v Rogaško Slatino. Seveda operacija ni bila samoplačniška, stala je okoli 2000€ sedanjih €. 

Jelenckova

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

31. mar 2011 12:47

čebela, probaj menjat zdravnico, po možnosti poišči takšno, katera je že odobrila zmanjšanje prsi, čeprav kolikor vem ni vse odvisno od nje, še je potem kar nekaj zdravnikov kateri odločajo...tudi sama grem čez 1 mesec k zdravnici glede dviga oz. zmanjšanja, če ne bo odobreno, grem samoplačniško, mislim pa, da bo cena okrog 4000 evrov...čebela, sva pa nekje isti letnik, jaz sem stara 22... ursyy Sporočilo je spremenil(a) ursyy dne 31. 2011 12:49

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

2. apr 2011 18:45

Da si pri 23ih v fazi, ko ti ni nič všeč - haloo, to pa je res "strokovno" mnenje. Če pri tvojih dimenzijah in delu, ki ga opravljaš ne vidi v čem je problem, jo naj koklja brce, ti pa si mirne duše poišči drugo ali drugega. Poznam mnogo več moških, ki so jim všeč manjše prsi, kot tistih, ki so jim všeč tako ogromne.

Ti pa toplo priporočam kliniko gospe dr. Barbare Čokl. Težko najdeš tako simpatično, toplo in profesionalno zdravnico. In nikakor ne kliniko F....

Lahko ti razložim tudi na ZS.

 

lp,

vanjatajnsek

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti