Zmanjšanje prsi

linabina  

član od: 6.11.2008

sporočila: 14

4. nov 2009 14:21

sensia žal za moje prsa tudi tvoja trgovina ne pride v poštev. Moje prsa so žal veliko prevelike za kakršen koli modrček v trgovini. Za moja prsa je samo ena in edina ženska ki se me je usmilila, ker drugače žal ne delajo tako velikega modrčak nikjer, ona pa mi ga je probala narediti samo zato ker sem se ji tako smilila. Ko sem prišla k njej v zagorje me je samo pogledala in mi rekla: ne ne žal mi je ampak tako velikih ne delamo, po pol ure mi je rekla bom probala samo zato ker mi je tak velik iziv in ker se mi tako zelo smiliš, no in ji je uspela sicer modrček je vredu kakor pač ga je lahko naredila itak mi ni mogla obljubit da bo vredu ampak pač moje prsa pa vsaj nekako drži. Ampak to je bilo januarja bila pa sem pri njej en mesec nazaj in je imela zame narejen moderček po modelu od prej in žal so se še povečale. Že skos imam velike prsa ko pa sem zanosila so se še povečale in zdaj se niso prov nič zmanjšale. Je pa to zdravstvenega izvora operacija ker moja hrbtenica je čisto uničena že od 10 leta imam skos velike prsa in v vseh teh letih so se še povvečale, tako da če me vprašate po košarici os A fo Ž po moje je že Ž, ker sem mela lani maja košarico i. vseeno hvala za nasvet linabina

kavica  

član od: 8.4.2006

sporočila: 83

4. nov 2009 14:37

Lep pozdrav! Mojo operacijo so prestavili na december, jaz pa sem vsak dan manj prepričana da bom šla pod nož. Lepo se imejte kavica

sensia  

član od: 17.4.2009

sporočila: 98

4. nov 2009 15:56

Linabina,to je pa čisto druga zgodba.predlagam ti ,da si res poiščeš strokovnjaka na tem področju in,da greš k nekaj različnim zdravnikom na posvet,že kr nekaj žensk poznam ,ki so si dale oprsje pomanjšat po eni strani so se rešle bremena po drugi pa so imele kr nekaj težav s psiho. Kozmetičarka h kateri sem hodila že nekaj let nazaj si je dala oprsje zmanjšat zaradi težav pri delu,ko je delala nego obraza ti je dobesedno pokrila obraz z joški.Sam ,ko je pa imela za 3 košarice manjše se je res rešila vseh fizičnih težav in bolečega hrbta sam počutla se je pa še zelo dolgo prazno in oropano,s časoma je pa tudi to minilo.Je pa fanj,da se dobro pripraviš in pozanimaš o plusih in minusih take operacije.Pa veliko sreče in prave odločitve. sensia

linabina  

član od: 6.11.2008

sporočila: 14

4. nov 2009 19:59

sensia, hvala lepa za te besede, jz sem se odločila da grem pa tud če potem nimam čisto nič več nič prsi bolj to kot pa da imam oprostite izrazu lubanice če bi imela melone bi bila prov srečna. Saj to bi men največ pomenil da bi se spredaj počutila prazno in lažjo ne pa zdej ko me vse vleče naprej, pri mojih prsih bi te zaduđila če bi bila kozmetičarka in žalostno toda resnično moje prsa so veliko kot človeška glava prov povšter bi lahko nekdo imel. vsaka ima več kot tri kile. linabina

Barbara210  

član od: 18.3.2008

sporočila: 39

4. nov 2009 19:59

Vendelina jr. je napisal/a:
Ursyy, en izlet v slovenščino: - Prsi so množinski samostalnik (sicer je to malo bedasto, ker imamo dve dojki in da se za to uporablja množinski samostalnik in tako pač je) in se sklanja takole: prsi, prsi, prsim, prsi, pri prsih, s prsi. - Modrček ali pa nedrček sta pa oba samostalnika prve moške sklanjatve. V edinini se zadeva sklanja takole: modrček, modrčka, modrčku, modrček, pri modrčku z modrčkom.... Skratka, če te zadevna materija v resničnosti tako muči in žuli in teži, potem je prvi korak k odpravi težav to, da omenjene samostalnike pravilno sklanjaš Vendelina jr.
Vendelina, 6. sklon (orodnik) samostalnika prsi je S PRSMI (in ne "s prsi" kot si ti napisala) Bodimo natančni na izletu v slovenščino:)) Linabina in Sensia, vama pa želim, da bi vama operacija prinesla zadovoljstvo in izgubljeno samozavest. Ene imate velike, druge imamo male breskvice, 100 žena, 200 sisa :)) Držite se in vse dobro na posegu. Barbara210

linabina  

član od: 6.11.2008

sporočila: 14

4. nov 2009 20:09

Barbara210 hvala za vse dobro linabina

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. nov 2009 21:58

Prijatelj, ki je platični kirurg, pravi, da ni bolj hvaležnih pacientk od tistih, ki si dajo zmanjšat prsi. Traja sicer tudi do šest mesecev, preden se vse spravi na svoje mesto, a ženske so potem večinoma presrečne. Sodi med najboljše v državi, dela tudi v državni ustanovi, in na njegovo besedo res veliko dam. Torej bi ženskam, ki se odločajo za zmanjšanje prsi, sama vlila veliko poguma. Prijateljica je tudi tik pred tem, da se odloči za ta korak, že išče vsaj tri strokovnjake, da se posvetuje. Je namreč rekla, da brez treh mnenj ne gre v to, ne glede na preglavice zaradi res velikih prsi. Pogumno torej. Mamamia mamamia

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

4. nov 2009 22:03

mamamia bi mi lahko zaupala kater kirurg je to, lahko tudi na zasebno sporočilo... ursyy

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

5. nov 2009 13:42

Ursyy, malo it teme, pa vseeno: na sliki zgledaš hudo dobro! To sem videla takoj. Naslednji del sekunde sem videla okolico in ugotovila, da si bila v Le Pachi. Se motim? LP juma

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. nov 2009 14:12

@barbara210, imaš prav glede orodnika, dopuščam možnost, da gre za napako v tipkanju, to se mi rado zgodi. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti