Zmanjšanje prsi

kozamurnik

sporočila: 2311

4. nov 2009 11:29

Dvakrat sem prebrala odgovor Vendeline. Tokrat se strinjam 200% z vsako besedo.Kapo dol! kozamurnik

bisagolf  

član od: 16.11.2008

sporočila: 135

4. nov 2009 11:42

Bravo. Dobro napisano. Vsaka čast Vendelina jr. bisagolf

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

4. nov 2009 12:39

Samo 4 prispevke si napisala pa že pljuvaš. Če že pljuvaš po dotični forumašici oz. po njenih slovničnih napakah, si najprej natančno preberi njen vzdevek in ga potem tudi natančno tako zapiši. Nato pa preberi še svoj prispevek in boš videla, kje je več napak. Vključno z vejicami in velikimi začetnicami. Lep pozdrav! Moycaa Sporočilo je spremenil(a) Moycaa dne 04.nov 2009 12:40

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. nov 2009 12:43

Ah, linabina....diskusija je šla sicer v drugo smer, priznam pa, da nimam ne volje in ne ustreznega besednjaka, da bi jo prevedla. Grem raje na topic o slovenski glasbi za najstnike, tam je bolj hecno. Vendelina jr.

linabina  

član od: 6.11.2008

sporočila: 14

4. nov 2009 13:01

nisem misli nič slabe s tem in jaz se ne oziram na to koliko napak je kje sploh pa ne na forumih in se opravičujem vandelina jr. saj te razumem in spoštujem, ampak ni se ti pa ravno treba v vsako besedo spotaknit, je pa lepo da spremljaš naše napake in preiimenovanja. oprosti če sem bila nesramna morda sem res prehitro odreagirala vendar me ne razumeš ko bi me videla bi razumela kako je hudo ko te nekdo vidi in te gleda smo v prsa in se s komlici butajo v rebra oo lej jo kake joške ima a me razumeš. izkušnje drugih pa ti pomajajo pri tem kako nekdo operira in kakšne so brazgotine in kako je po operaciji. oprosti in brez zamere moycaa ne glede na to koliko ima kdo objav lahko komentira stanje vsakega pa če ima miljon objav ali pa samo eno linabina

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

4. nov 2009 13:03

Oh... Jaz sem pa že po kokice letela, vmes se je pa perje poleglo. Šment. RadaJem

linabina  

član od: 6.11.2008

sporočila: 14

4. nov 2009 13:07

pozabila si na kokakolo zato je pa tok cajt trajalo in mislim da smo dovolj odrasli da take stvari hitro zaključimo linabina

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

4. nov 2009 13:15

linabina, preberi še enkrat svoj začetni zapis in se postavi v kožo nekoga, ki ga bere. Kako bi gledala nanj, če bi naletela nanj pač nekje, na nekem forumu? Ne verjamem, da bi iz njega razbrala stisko tiste, ki je vprašanje postavila. Dosti bolj zrelo in pametno zapisan tekst bi zanesljivo v tebi zbudil drugačne rekacije. Tako je bilo tudi z mano, ko sem brala tvojega. Ne le z mano, verjemi.

In še to: vsak seveda lahko kometira, ne more pa novinec pričakovati, da bo z veseljem sprejet, če je večina njegovih prvih postov vse prej kot prijaznih in strpnih.

To, da gojimo čimbolj lep, čeprav seveda pogovorni jezik, se razume samo po sebi (res ni treba, da je vse normirano in zaukazano), saj smo tu odrasli ljudje, ki načeloma take stvari vemo. Da o tem, da branje naše strani to takoj tudi pokaže, ne rečem ničesar. In seveda ljudem, ki jim slovenščina ni materni jezik, brez težav spregledamo napake.

rimljanka - zasebno mnenje

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

4. nov 2009 13:39

No, njej bi lahko pisala na zasebno sporočilo, drugi pa o njej tako ali tako ne bi smeli govoriti, kajne?

Zaključimo torej z obstranskimi rečmi in ostanite pri vsebini teme, prosim.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

sensia  

član od: 17.4.2009

sporočila: 98

4. nov 2009 13:54

Kako se je končala moja nočna mora kupovanje nedrčka.Dokler sem hodila po trgovinah kjer so prodajale same zagrenjene prodajalke in sem mislila,da za moja prsa ne grejo v drug moderček kot Minco,sem najmanj 100 na dan pomislila na pomanjšanje prsi.Pred nekaj leti ,sem v Brežicah v centru mesta odkrila super trgovinco v kateri dela prodajalka na kakšno sama še nisem naletela. Trgovinca je specializirana samo za perilo ž.in m. pižame,kopalke in nogavice.Ko sem bila prvič tam sem bila najprej presenečena,ker sploh ne prodajajo moderčke brez kosti ali pa samo s kostjo.Vsa njihova ponudba temelji na kalupnih nederčkih.Seveda sem trdila,da kaj takšnega pa zame ne pride v poštev ker imam tako in tako že prevelike in......nevem še kaj vse in nisem odstopala od Mince,ki je seveda nimajo.Prodajalka me je prepričala,da naj vsaj probam in zato ,da bi ji dokazala,da to pa ni niti pod razno zame sem šla probat.Najprej sva se še enkrat mal skregale okoli št.moja je bila kao 90/C ona pa mi je na vsak način rinila 80/D.Ko sem ga oblekla ga je seveda hotela videt in mi ga kot ona pravi naštimat.Tako kot sem ga oblekla jaz je bil živa katastrofa,ko ga je pa naštimala ona pa sem bila lahko samo še tiho.Od tistega dne kupujem samo še tam in mi nobena operacija ne pride na misel,Ja pa še nekaj prej sem kupovala srajčke št.44-46,ker mi na prsih ni šlo skupaj od kar imam pravi moderc kupujem št.42 in v ramenih nisem niti pod razno podobna rambotu ,pa vsi so me na enkrat spraševali,če sem shujšala.Tako,da če le niso pre hude zdravstvene težave najprej probajte zamenjat blagovno znamko in prodajalno,ja pa odkar imam nove moderce si lahko privoščim tudi tanjše naramnice in se mi nič ne vreže v ramena.Pa lep pozdrav. sensia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti