Zmanjšanje prsi

kavica  

član od: 8.4.2006

sporočila: 83

13. avg 2009 20:31

Čakalna doba te operacije je približno 3 mesece, vsaj pri meni. Ja z moderčki , ki " pašejo" na naše skromne prsi pa res nimamo velike izbire. Sem bila velikokrat zelo razočarana ko sem želela kak lep model seveda barvast pa so me v kaki trgovini gledali kot da sem z drugega planeta. Pa tudi pri ostali obleki imam veliko težav.Kako pa vi to rešujete? Sploh jakne, bunde in ostalo. Aja pa nakup kopalk je tudi zelo velik projekt. Pa saj bi lahko napisala še kar nekaj strani o tej temi. lep pozdrav in pogumno vsem sotrpinkam ki želijo po isti poti kavica

mejtika  

član od: 5.6.2006

sporočila: 48

14. avg 2009 13:13

Ja izgled modrčkov velikih številk je res katastrofalen, da ne govorim o barvnem zboru. Jaz imam največje težave pri nakupu kopalk, ali mi ustrezajo hlačke, pa mi je modrc za 3 št. premajhen, ko pa končno najdem modrc prave velikosti(kar je pravzaprav prava umetnost) in z dovolj močnimi naramnicami-kar mi je najbolj pomembno) pa mi gate dobesebno padejo do kolen. Problem mam pa tudi pri nakupu bluzic in pa majčk na preklop(sotrpinke verjetno veste o čem govorim). lp mejtika

pe3ca  

član od: 9.1.2009

sporočila: 292

14. avg 2009 15:17

kak sem vesela (ne napačno razumet), da nimam edina problemov z najlepšim parčkom. čeprav je moj dečko čisto srečen ker ima kaj za "mesit"- kot pravi on. Jaz sem pa nesrečna ker je ena očitno večja kot druga (tako očitno, da bi mogla imeti eno košarico 80d, drugo pa 80b), ker razen liscinih zizntregarjev ne najdem kakšnih lepih, ker imam prav vgreznjene rame zaradi teže in ker bi zelooo rada imela kakšen podložen modrc iz katerega mi zizike ne bi ušle med gibanjem. ravno ta mesec sem v liscini trgovini kupila dva kompleta kopalk, ki sta mi zelo lepo prav(sem ful vesela), ker imam običajno problem, da zaradi velike št. modrca oz košarice dobim gate, ki bi si jih lahko potegnila čez rame (sp. hlačke rabim drugače 38-40, dobim pa 44). lepo se mejte, pe3ca

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

14. avg 2009 16:15

LISCA izdeluje zelo dobre športne modrce z ojačamimi naramnicami. Imajo dva športna modela. Mislim na tistega, ki se zapne zadaj (drugi model je brez zapenjanja in se povleče preko glave). Imajo tudi velike številke. LP Migla

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

14. avg 2009 16:45

Res je, Migla in je super za nosit. Ima pa Lisca tudi precej primernih krojev za večje prsi, le na pravo prodajalko je treba naletet, ki z veseljem opravlja svoje delo, ki pozna artikle v prodajalni oz. ve, kaj prodaja...še najbolj se obnese to v njihovi trgovini v Sevnici. Imajo tudi minimajzerje, pa seveda veliko lepših, udobnejših in seksi izdelkov od MINCE. Enako velja za njihove kopalke. Skratka, precej je odvisno od prodajalk, če obvladajo svoj posel...v neki trgovini s takšnimi artikli v KK je videt, kot bi bile vse po kazni tam in se temu primerno držijo...mimogrede še povedo, za kakšne denarce morajo delat in kako jim cel svet in še tri vasi povrh krivico delajo. Ko jih kaj povprašaš, pa učke obračajo in pihajo nad zoprno stranko! In itak jim obzorje ne seže dosti dlje od MINCE in SABINE... Aha, še to: da se naramnice ne bodo zažrle oz., da ne bolijo ramena, si lahko kupite takšne silikonske "ovitke" za naramnice, dobijo se v prodajalnah s takšnimi artikli (razen v tisti v KK, kjer imajo namrgodene prodajalke...). Ognjič Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 14. 2009 16:49

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

14. avg 2009 16:51

Sama imam številko 90-95d, vse perilo in kopalke kupujem po katalogih. Lepi mladostni modeli in barve, precej zmerne cene, zelo sem zadovoljna tudi s kvaliteto - že leta. Dobim tudi športne modrčke, potem tiste s silikonskimi naramnicami, take za zavezat okoli vratu in tudi tiste brez naramnic. Pri kopalkah pa je ponekod možnost ločene izbire zgornjih in spodnjih delov. Letos sem si kupila tudi tankini in sem presrečna :)) katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5 Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 14. 2009 16:51

lojzella  

član od: 12.7.2009

sporočila: 117

14. avg 2009 18:29

ognjič,mislim da vem katere so tiste v kk,sem tud s posavja,jaz se tisti trgovini raje izognem...mislim,da bo treba žlahtnico k dela v lisci mali nafehtat...kopalke pa jaz enodelne,ker mi trebušček nagaja,hehe lojzella

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

14. avg 2009 18:35

Katka, po katerih katalogih pa kupuješ? korenckova

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. avg 2009 19:48

Nekaj oblačilnih nasvetov: Perilo: okej, jaz sem totalna vernica sevniškega proizvajalca in imam z njihovo ponudbo in prodajalci super izkušnje. Jaz si sicer izmišljam dobavo drugačnih modelov in sem se obrnila direktno na proizvajalca in ko so mi uredili dobavo kopalk za orožno dovoljenje in našli še eno super oblekico, je dala beseda besedo in takole vam povem, drage moje: namesto da iščete po naključnih trgovinah in oddelkih, vzemite si en dan in se lepo odpeljite v Sevnico, tam imajo super trgovino in če še tam ne boste zadovoljne, se dogovorite še za avdienco pri tistih, ki perilo oblikujejo (pa saj vas ne bodo vrgli ven, danes so taki časi, da se mora vsak potruditi za prodajo artiklov) in naj vas naučijo, kakšne modele potrebujete in potem vam bodo itak pošiljali kataloge in boste lahko zadevo naročale... Glede oblačenja je pa takole: Punce z velikanskim oprsjem imajo ponavadi tudi zgornji ramenski del malo močnejši in špehek se rad nabere na nadlakteh in na hrbtu, medtem ko so boki ožji in ponavadi imajo te punce majhen trebušček in ponavadi imajo zraven lepe vitke noge. Taki figuri se reče v žargonu "postava jagode". Tipična "jagoda" v svetu šovbiznisa je Linda Evans (se spomnite Krystle iz Dinastije?), pa jagoda je bila tudi pokojna princesa Diana. To sta dve optimalni jagodi. So od tega tudi odkloni. Neodvisno od tega, poskusite se držati naslednjih pravil: - pokažite preostale dele svojega telesa, ker drugače se bomo tistega oprsja malo ustrašili Dajte fokus na noge. Igrajte se z različnimi čevlji, kombinirajte barve nogavic in kril, skratka oblačilno informacijo prenesite v noge. Največ informacije se seveda prenese, če uporabljate srednje visoke do višje pete, če ste pa vernice balerin in nizkih pet, poskusite izbrati čevlje, ki se bodisi končajo v špico ali pa imajo oglat konec - gre za neke vrste vlečenje noptične informacije čim dlje proč od prsi. Poskusite se izogniti čevljem z okroglo kapico pri prstih. - Lahko nosite oprijete zgornje dele (če imate kolikor toliko spodobno perilo, ki vam na hrbtu ne dela michelin efekta), ampak potem naj ne bo izreza. Če pa nosite izreze, potem naj zgornji del ne bo totalno prijet in ne tudi šotorasto ohalpen, ker preveč ohlapno na velikem oprsju - to izgleda kot tisto, ko je bolgarski konceptualni umetnik Christopho oblekel nemški parlament v Berlinu, pa Pont Neuf v Parizu....skratka, zgleda ogromno. Ajoj. Bluze na preklop - sorči, punce, tole ni za vas. Oziroma, lahko nosite, samo s tem si ne delate usluje. Sedaj se itak vračajo bluze, ki niso popolnoma tajlirane, tako da velja izbirati med njimi. Za določene priložnosti in oblačilne kombinacije (tudi zelo formalne) pa so zelo uporabne moške srajce - nižje številke. Dajte še malo počakati, da zložim oblačilni report za prihajajočo sezono, ker bo tam nekaj govora o tem. - Svetujem naslednje kombinacije: bodisi temna majčka z visokim izrezom ali celo dolčevita ovratnik (to je puli ovratnik) in spodaj svetlo krilo. Pa blazer, ki je enake barve kot majčka. Črno-belo, črno-bež, črno-belka kava, rjavo-bela kava, temno sivo-svetlo sivo. Temno zgoraj, to optično oži in zmanjša. Če pa imate kostim varianto, je za vas blazno pomembno, da zadanete utrezen kroj za zgornji del. Najboljši so suknjiči, ki imajo dolg ozek V izrez, tako, da gumbi začnejo maksimalno 5 cm od pasu in sta tam največ dva gumba. In tudi bolje vam bodo šli suknjiči z ožjimi reverji kot pa s širokimi. In izogibajte se kakšnim borudram in orkaskom na reverjih. Pa broškam tudi in velikim verižicam, koraldam in kar je še tega, tudi. Ker ve imate v prsnem delu že itak veliko informacije. Namesto tega se pa lahko obilno in izdatno igrate z uhanim (tudi visečimi, why not), zapestnicami, prstani. Toplo pa svetujem, da se poigrate tudi s pasovi in sicer tako, da jih boste imele čez majčke na bokih. Namreč, predvidevam, da ste v bokih ožje in da vaš pas ravno ni izrazit, ergo, optično si razširite boke, da boste optično prišliev tisti peščenourni proporc- Izogibajte se podloženim ramenom. Tudi če so neizmerno moderna. Saj ne bodo dolgo. Oblačilno dobra kombinacija za vas so tudi tunike v kombinaciji z legicami. Da se razumemo, vse mora biti v enaki barvi. Najboljša je črna (dokler ne najdejo kakšne še bolj temne barve) in namestite kakšen zanimi pas na boke. Če se odločate za hlače, je za vse postave na svetu najboljši klasični kroj hlač. To je tisto, ki ima pas 4 cm nižje od popka, ki je krojen ob telesu in potem hlačnice ohranjajo največjo širino bokov, kar pomeni, da ne grejo niti na noter, niti na ven. Ta kroj hlač je prijatelj čisto vsake postave. Tudi o tem bom več spregovorila v sestavku, ki ga z veliko vnemo pripravljam. Hope this helps Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti