Zmanjšanje prsi

kavica  

član od: 8.4.2006

sporočila: 83

13. avg 2009 7:17

Lep pozdrav! Jaz imam oktobra operacijo za zmanjšanje dojk na napotnico. Sama imam največ problemov iz hrbtenico, saj je teža res velika. Pomembno je imeti oziroma nositi dober moderček, saj kljub teži in velikosti nimam pretirano povešenih prsi. Mene osebno je za zmanjšanje dojk kar nekaj časa prepričevala moja osebna zdravnica in mi naštela konkretne argumente. Kljub temu sem rabila skoraj dve leti, da sem se odločila za to. Prebrala sem ogromno člankov, se pogovarjala z gospo ki so ji zmanjšali prsi in je super zadovoljna (njena izjava: celo življenje sem nosila zelo težak nahrbtnik spredaj). Postopek je pa tak: osebna zdravnica ti napiše napotnico za plastičnega kirurga, po pregledu pa še za ortopeda in psihiatra. Ko opraviš vse preglede in predložiš dokumentacijo se komisija odloči ,če si opravičen do operacije prek zzzs.Meni so jo odobrili. Stara pa sem 37 let. Čeprav menim ,da starost ni pomembna. Zato kar pogumno k osebnemu zdravniku. kavica

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

13. avg 2009 11:26

Najprej do svojega zdravnika in sformulirajta tako, da bo z napotnico. Po drugi strani pa malce dvomim, da bo tako lepo izpadlo, kot če sama izbereš res dobrega. razen, če vsi delajo tudi za paciente z napotnicami. Gre za tvoje telo in celo življenje. Jaz bi res izbrala najboljše pa makar vzamem kredit, če bi blo treba! No, vso srečo in javi se še kaj! Pa veseli me, da se tudi o teh stvareh lahko tule pogovarjamo!

mejtika  

član od: 5.6.2006

sporočila: 48

13. avg 2009 11:27

Pozdravljena kavica! Kam si pa naročena na operacijo? Tudi jaz bi najprej probala na napotnico,če ne bo šlo pa na banko po kredit. To z modrčki se popolnoma strinjam. Ampak dobri modrci so predvsem zelo dragi. Sama uporabljam Triumph-ove. Ampak sedaj po porodih(spet večje prsi), tudi s temi nisem več najbolj zadovoljna. Katere ve uporabljate? mejtika Sporočilo je spremenil(a) mejtika dne 13. 2009 11:29

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

13. avg 2009 11:33

tp tudo mene skrbi da prsi nebi bile tako lepe če bi šla preko zavarovalnice... ursyy

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

13. avg 2009 11:34

moj je obvezno s kostjo, z visokim delom bombaža, največkrat Komet, izogibam se pa čipk, saj se je že zgodilo, da sem imela še ene čipke v živo rdeči barvi in občutek, da imam dve številke večje joške. anitram1

kavica  

član od: 8.4.2006

sporočila: 83

13. avg 2009 11:53

Mejtika na operacijo sem naročena v kliničnem centru na oddelku plastične kirurgije in opeklin. Operirala pa me bo dr. Testen, ki je velika strokovnjakinja na tem področju. Jaz vem in verjamem , da bo vse ok. Glede moderčkov pa prisegam na Felino in Triumph. So seveda malo dražji, vendar se splača. Lep pozdrav kavica

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

13. avg 2009 12:09

sem slišala da je doktor testen fajni, on dela tudi v kliniki onišak kajne?? ursyy

mejtika  

član od: 5.6.2006

sporočila: 48

13. avg 2009 12:36

Ja, dr. Testen dela tudi v kliniki Onišak. Jaz nameravam iti k Onišaku. mejtika

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

13. avg 2009 15:19

Kavica , povej mi prosim,koliko je čakalna doba. Ja modrci pri velikosti 95 f ,so definitivno Triumph-ovi minimajzerji. ursa40

lojzella  

član od: 12.7.2009

sporočila: 117

13. avg 2009 18:14

vidiš tooolko lepih modrčkov,pa jih sploh ne morš imet,ko pa se ne da vse stlačt noter,,,zame pa edini minca iz lisce,pa sem se ga že tako naveličala.. lojzella

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti