Hladilna torba za večje torte oziroma biskvite

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

tema odprta - 12. avg 2009 10:39 | ogledi: 8.383 | odgovori: 8

Kot je že iz naslova vidno, se išče nekaj takega. Velikosti pa - da bi šel noter pladenj iz pečice, nekaj takega. Ali se komu kaj sanja, kje zadevo stakniti. Malce sem gledala po netu, navadno so zraven navedene prostornine, ni pa dimenzij, pa tistih prenosnih hladilnikov niti ne rabim, pa še dragi so, moj avto pa verjetno premajhen. Zaenkrat sem našla tole: http://www.mixi-caravaning.si/katalog/product

So celo navedene mere, ampak bo verjetno najboljše, da grem kar s pekačem malo na potep.

Vsak namig bo dobrodošel.

Loni Makaroni

Doban  

član od: 24.8.2004

sporočila: 238

12. avg 2009 12:54

Jaz sem si dostikrat pomagala z "mehko" hladilno torbo, v katero sem dala pekač oz. celo torto, ki je bila sicer sestavljen in še v obodu. V torbo sem običajno dala tudi hladilne vložke. Simona

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

12. avg 2009 17:27

No, zdaj je pa še ona z linka izginila, dopoldne je bila pa še v prodaji. Loni Makaroni

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

4. okt 2009 11:24

Loni, moji sosedi sem naredila nadstropno torto, ki jo je peljala na morje. Torto, ki je bila v prozorni škatli za torte je dala v mehko hladilno torbo, okrog dala par ledenk in se je odlično obneslo. Lahko pa poiščeš tudi kakšno stiroporasto škatlo, ki jo prav tako obložiš z ledenkami.

stana

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

4. okt 2009 11:36

Mene pa zanima velik prenosni pladenj za biskvite ali pravokotne torte. Nočem tistega pekača s pokrovom. Enkrat so imeli v Mercatorju, pa nisem kupila.

 

Atina

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

5. okt 2009 1:16

Če ne rabiš velikokrat, se stiropor super obnese in notri ledenke. Pri nas smo tako prepeljali cca 20 kg kremastega peciva že zrezanega čez celo Slovenijo. Vse je ostalo čisto hladno še po 3 urah vožnje. Atina, mogoče v kakšni Mercator Tehniki, npr. v Črnučah? Tam sem nekaj časa nazaj videla plastičen pladenj s pokrovom, visok cca 15 cm, vmes si lahko dal še eno "nadstropje". Takega brez nadstropja (kot zvon za torte, ampak pravokoten) sem pa videla v Merkurju v Kranju ravno kakšen teden nazaj. *Alisha*

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

5. okt 2009 7:48

Alisha, ravno tega z nadstropji sem gledala, ja, vendar jih menda več nimajo.

Atina

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

5. okt 2009 8:59

Ne tako dolgo nazaj so imeli tak pladen v Mercator Domžale........grem danes jutri tja, pa ti pošpegam.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti