Kvačkani poročni konfeti in naprsni šopki

petruskahruska  

član od: 27.11.2007

sporočila: 51

tema odprta - 8. avg 2009 14:08 | ogledi: 10.222 | odgovori: 23

Pozdravljene!

Ker se naslednje leto poročim in bi rada imela doma narejene, kvačkane konfete in naprsne šopke, iščem ideje.

Če katera kvačka take stvari, bi jo prosila za pomoč...Potrebujem kakšno slikico, shemo, napotke ali mogoče vzorček...

Lepa hvala že vnaprej in uživajte!

petruskahruska

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

8. avg 2009 14:26

jaz sem imela tudi kvačkane prtičke. jih je pa nardila naša teta za darilo. Pol sem si pa iz Fimo mase, Kale nardila na žički in jih ovila z zelenim samolepilnim krep trakom. Smo pa prej probali ene 6 prtičkov nardit, da sem pol izbrala tistega, ki mi je bil najlepši. V prtiček sem pa dala škatlico z konfeti, ki sem jo prej v tak bel prosojen til zavila. mašnica je bila zelena na nortanji strani in bela na zinanji. Žal ne poznam nobenega, ki bi ti spletel,sem ti samo povedala kot idejo kakšne sem jaz imela. In pol sem iz Fimo naredila še priponke za vse povabljene, pa še na lasnice za v las zame. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

sweets  

član od: 16.8.2008

sporočila: 796

9. avg 2009 11:07

Imela sem kvačkane prtičke, pa nimam več vzorčka.Imam pa še vzorček za srček, jaz sem naredila belega in obkvačkala s srebrnim in za metuljčka. sweets

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

10. avg 2009 10:40

Sicer se pa da koga "nafehtat", da ti to naredi in proda morda? (vsaj meni bi bilo lažje, ker se mi ne bi dalo sami delat, pa kakšne kvačkarce so full izurjene, naredijo brez napak, pa hitro...). Pejd na otok zakladov pika com v strička googla... lidka [sonce]

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 930

10. avg 2009 13:49

Pa tudi ceno izredno težko postavijo, ker če je tudi majhen prtiček je vanj vloženega veliko dela. Sama ne znam postaviti cene. reza

petruskahruska  

član od: 27.11.2007

sporočila: 51

11. avg 2009 15:14

Hihi, Katarina... :). Zaposlena sem res,ampak na zalost ne s poroko,ampak s sluzbo...guzva,nadure...itd. Pa kaj bi vam govorila... V glavnem,hvala vsakemu posebej za dobre nasvete in linke! Za kvackanje sem zagrabila mojo (bodoco) tasco, ki je prava mojstrica kvackanja in strikanja...tako,da bo kaj uspelo. Za naprsne sopke sem si zamislila podobne metuljcke,kot jih ima "receptor" na svojih slikah, za konfetke bom pa se videla...o barvni temi razmisljam rdece/belo klasiko ali pa rumeno...ne vem kaj bi bilo boljse. Glede cvetja, je verjetno boljsa rdeca,ker je bolj dostopna... Iskala sem samo ideje, kaj se da narediti lepega in kako narediti! petruskahruska

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti