Instantni pudingi

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

tema odprta - 5. avg 2009 12:01 | ogledi: 3.236 | odgovori: 7

Lep pozdrav!

Mene pa zanima kakšni okusi instantnih (ne navadnih) pudingov obstajajo poleg okusa čokolade in vanilije? Zadnje čase pripravljam kreme za sladice na osnovi instantnih pudingov (namesto želatine) pa bi mi prav prišli še drugi okusi. V nekem receptu se mi zdi, da sem videla instantni puding z okusom jagode. V supermarketih v naših krajih imajo instantne pudinge z okusom vanilije in čokolade, pa še to imajo zadnje čase bolj redko na zalogi. V našem supermarketu danes niso imeli ne enega ne drugega.

Hvala!

ˇ^~ˇ^~ˇ^ˇ~˘˘^^

pi.kica  

član od: 19.8.2007

sporočila: 75

5. avg 2009 12:45

Da, jagoda obstaja, če se ne motim je od znamke Zott. Pa Vindija ima lešnik. pi.kica

ninkica  

član od: 31.10.2008

sporočila: 632

5. avg 2009 13:10

Instant pudingi so še z okusom od maline,kakava mislim pa da je od Dolcele(če se motim).In morda še kakšen okus. ninkica

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

5. avg 2009 21:59

Jst sm jih jedla in vidla že ogromno :)

jagoda

vanilija

čokolada

malina

lešnik

sladka smetana

gozdni sadeži (probala v Srbiji)

zeleno jabolko (videno v Srbiji)

pomaranča (videno v Srbiji)

sladka smetana (mam vedno na zalogi, je božanski)

borovnica

banana

kakav

karamela (videno v Srbiji)

sladka smetana in piškot (kupljeno v Srbiji, naredim ta vikend in poročam)

 

no to je vse kar se trenutno spomnim

Pitončica

pi.kica  

član od: 19.8.2007

sporočila: 75

6. avg 2009 3:51

Mislim, da je tule prišlo do male zmede in da je najprej treba razjasniti, kaj je instanten puding in kaj navaden ( če še enkrat preberemo prvi stavek avtorice teme). Jaz si pod navadne predstavljam tiste v vrečkah, ki jih je treba še skuhati, pod instantne pa tiste, ki jih že kupimo pripravljene v lončkih v hladilniku. In slednje sem naštevala jaz. pi.kica

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

6. avg 2009 8:58

Pitončica, a to misliš tiste pudinge v prašku, ki jih kuhaš z mlekom? Moycaa

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

6. avg 2009 9:01

Navadni in instant pudingi so v prašku, samo navadnega moraš skuhat, instant pa samo zmiksaš skupaj z mlekom.

Nena

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

6. avg 2009 17:38

Se opravičujem za površno prebrano vprašenje.

Moycaa, ja naštevala sm pudinge ki jih kupiš v vrečkah in skuhaš na vodi ali mleku

LP

Pitončica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti